Zkracovačky na kladce — KALKULAČKA RANKU

Zkracovačky na kladce: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Zkracovačky na kladce, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Zkracovačky na kladce

cable · family_derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: váha na stroji nebo kladce. Veřejná hodnota: váha na stroji / kladce.

Zkracovačky na kladce – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha na stroji / kladce.

Zkracovačky na kladce – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg43.6 kg57.7 kg71.8 kg101.3 kg
60 kg48.3 kg63.9 kg79.6 kg112.2 kg
70 kg52.5 kg69.6 kg86.6 kg122.1 kg
80 kg56.4 kg74.7 kg92.9 kg131 kg
90 kg59.9 kg79.3 kg98.7 kg139.1 kg
100 kg63 kg83.4 kg103.9 kg146.4 kg
110 kg65.8 kg87.2 kg108.5 kg153 kg
120 kg68.4 kg90.6 kg112.8 kg159 kg

Zkracovačky na kladce – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha na stroji / kladce.

Zkracovačky na kladce – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg27.9 kg37 kg46.1 kg65 kg
50 kg37.3 kg49.3 kg61.4 kg86.6 kg
60 kg43.1 kg57 kg71 kg100.1 kg
70 kg46.7 kg61.8 kg77 kg108.5 kg
80 kg48.9 kg64.8 kg80.7 kg113.8 kg
90 kg50.4 kg66.7 kg83 kg117 kg
100 kg51.2 kg67.9 kg84.5 kg119.1 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.
  • Standard IronYou pro stroje a kladky; odpor se může mezi stroji a vybavením lišit.

Praktický cíl

Zkracovačky na kladce Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Zkracovačky na kladce, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Zkracovačky na kladce — Muž; logged load in kg (weight_kg is the logged machine/cable stack load) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5023.552322.521.52120.52019.51918.51817.51716.516.516
Copper III5035.3334.533.532.531.530.529.5292827.526.52625.52524.524
Silver I5043.5742.5414038.537.536.535.534.534333231.530.53029.5
Silver II5048.284745.5444341.540.539.538.537.536.535.534.5343332.5
Silver III5052.9951.55048.54745.544.54342414039383736.535.5
Gold I5057.715654.552.55149.548.5474644.543.542.541.540.539.538.5
Gold II5062.4260.5595755.553.552.55149.548.5474645444342
Gold III5067.13656361.559.5585654.5535250.549.548474645
Titanium I5071.847067.565.563.5626058.55755.5545351.550.54948
Titanium II5082.448077.5757371696765.563.56260.5595856.555
Titanium III5091.868986.58481.5797774.573716967.56664.56361.5
IRON50101.2898.59592.589.58784.582.580787674.572.57169.568
Copper I600000000000000000
Copper II6026.125.524.52423.522.52221.52120.52019.51918.51817.5
Copper III6039.14383736353433323130.529.5292827.52726.5
Silver I6048.284745.5444341.540.539.538.537.536.535.534.5343332.5
Silver II6053.55250.54947.5464543.542.541.540.539.538.537.536.536
Silver III6058.725755.553.55250.5494846.545.544.543424140.539.5
Gold I6063.94626058.556.55553.55250.549.5484746454443
Gold II6069.1567656361.559.55856.55553.5525149.548.547.546.5
Gold III6074.3772706866646260.55957.55654.553.5525150
Titanium I6079.5977.57572.570.568.566.5656361.56058.5575654.553.5
Titanium II6091.3488.58683.58178.576.574.572.570.5696765.56462.561
Titanium III60101.7798.595.5939087.5858380.578.576.574.57371.569.568
IRON60112.21109105.5102.599.596.594918986.584.582.580.578.57775
Copper I700000000000000000
Copper II7028.427.5272625.524.52423.522.52221.52120.52019.519
Copper III7042.5941.54039383735.53534333231.530.53029.528.5
Silver I7052.535149.54846.545.5444341.540.539.538.538373635.5
Silver II7058.2156.5555351.5504947.54645444342414039
Silver III7063.89626058.556.55553.55250.549.5484746454443
Gold I7069.5767.565.563.561.5605856.5555452.551504947.546.5
Gold II7075.25737168.566.564.56361.559.55856.555.55452.551.550.5
Gold III7080.9378.5767471.569.567.5666462.56159.55856.555.554
Titanium I7086.618481.57976.574.572.570.568.5676563.56260.559.558
Titanium II7099.3896.593.590.58885.5838178.576.575737169.56866.5
Titanium III70110.74107.5104101989592.59087.585.583.581.579.577.57674
IRON70122.1118.5114.51111081051029996.5949289.587.585.583.581.5
Copper I800000000000000000
Copper II8030.4729.529282726.525.52524.523.52322.52221.52120.5
Copper III8045.7144.5434240.539.538.537.536.535.534.533.5333231.530.5
Silver I8056.38555351.55048.547464543.542.541.540.539.538.538
Silver II8062.4760.5595755.55452.55149.548.5474645444342
Silver III8068.5766.564.562.560.55957.55654.55351.550.549484746
Gold I8074.6672.57068666462.5615957.5565553.552.55150
Gold II8080.7678.57673.571.569.567.565.56462.56159.55856.555.554
Gold III8086.8584.581.5797774.572.570.5696765.56462.56159.558
Titanium I8092.959087.584.582.58077.575.573.571.57068.566.56563.562
Titanium II80106.66103.51009794.591.58986.584.582.58078.576.574.57371.5
Titanium III80118.85115.5111.5108.510510299.596.59491.589.587858381.579.5
IRON80131.04127123119.5116112.5109.5106.5103.510198.5969491.589.587.5
Copper I900000000000000000
Copper II9032.3531.530.529.529282726.5262524.52423.52322.522
Copper III9048.534745.544.5434240.539.538.537.536.536353433.532.5
Silver I9059.855856.554.55351.5504947.546.5454443424140
Silver II9066.3264.562.560.5595755.55452.551.5504947.546.545.544.5
Silver III9072.7970.568.566.564.562.56159.557.5565553.552515049
Gold I9079.277774.572.5706866.564.5636159.5585755.554.553
Gold II9085.748380.5787673.571.570686664.56361.56058.557.5
Gold III9092.2189.586.58481.579.57775737169.567.56664.56361.5
Titanium I9098.6895.5939087.58582.580.5787674.572.570.56967.566
Titanium II90113.24110106.510310097.594.59289.587.585838179.577.575.5
Titanium III90126.18122.5118.5115111.5108.5105.5102.510097.59592.590.588.586.584.5
IRON90139.12135130.5126.5123119.5116113110107.5104.510299.597.59593
Copper I1000000000000000000
Copper II10034.0533323130.529.528.5282726.5262524.52423.523
Copper III10051.0849.54846.545.5444341.540.539.538.537.536.5363534.5
Silver I100636159.557.5565452.551.55048.547.546.545444342
Silver II10069.816865.563.5626058.55755.55452.551.550494847
Silver III10076.6274.5727068666462.560.55957.556.55553.552.551.5
Gold I10083.438178.576747270686664.56361.56058.55756
Gold II10090.2487.58582.58077.575.573.571.569.56866.564.5636260.5
Gold III10097.05949188.58683.5817977757371.569.56866.565
Titanium I100103.8610197.594.59289.58784.58280787674.572.57169.5
Titanium II100119.18115.5112108.5105.5102.599.59794.59289.587.585.583.581.579.5
Titanium III100132.8129125121117.5114111108105102.510097.595939189
IRON100146.42142137.5133.5129.5126122.5119116113110107.5105102.510098
Copper I1100000000000000000
Copper II11035.5934.533.532.531.531302928.527.52726.525.52524.524
Copper III11053.385250.54947.54644.543.542.541.540.539.538.537.536.536
Silver I11065.8464626058.556.55553.5525149.548.547.5464544
Silver II11072.967168.566.564.5636159.55856.55553.552.5515049
Silver III11080.0777.575.5737169676563.56260.55957.5565553.5
Gold I11087.1984.58279.5777573716967.565.56462.56159.558.5
Gold II11094.3191.588.58683.5817976.574.5737169.567.56664.563
Gold III110101.4398.595.592.589.5878582.580.578.576.574.572.57169.568
Titanium I110108.54105.5102999693.590.588.58683.581.579.5787674.572.5
Titanium II110124.56121117113.511010710410198.59693.591.589878583.5
Titanium III110138.79134.5130.5126.5122.5119116113110107104.510299.5979593
IRON110153.03148.5143.5139.5135.5131.5128124.5121118115112109.5107104.5102.5
Copper I1200000000000000000
Copper II12036.983635343332313029.528.52827.526.52625.525
Copper III12055.47545250.5494846.5454443424140393837
Silver I12068.4166.564.562.560.55957.555.554.55351.550.549484746
Silver II12075.873.571.569676563.561.56058.55755.554.5535251
Silver III12083.281787673.571.569.567.5666462.56159.558.55755.5
Gold I12090.59888582.5807875.573.572706866.56563.56260.5
Gold II12097.99959289.586.5848279.577.575.573.5727068.56765.5
Gold III120105.3910299969390.58885.583.581.579.577.575.5747270.5
Titanium I120112.78109.5106103100979491.589.587858381797775.5
Titanium II120129.42125.5121.5118114.5111108105102.510097.59592.590.588.586.5
Titanium III120144.21140135.5131.5127.5124120.5117114111108.5106103.510198.596.5
IRON120159154149.5145140.5136.5133129126122.5119.5116.5114111108.5106.5

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Zkracovačky na kladce: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Zkracovačky na kladce patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Zkracovačky na kladce

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Zkracovačky na kladce – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Zkracovačky na kladce dobrý?

U zkracovaček na kladce záleží na stroji i poloze těla. IronYou hodnotí zapsanou zátěž a opakování, ale nejspolehlivější dlouhodobé srovnání je na stejném setupu.

Jak se rank pro Zkracovačky na kladce počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Zapsaná váha je hodnota používaná živou kalkulačkou pro danou kladku. Hodnoty mezi různými stroji nejsou mechanicky totožné.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž stejný stroj, polohu těla a rozsah flexe trupu.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Zkracovačky na kladce?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Zkracovačky na kladce