Mrtvý tah — KALKULAČKA RANKU

Mrtvý tah: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Mrtvý tah, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Mrtvý tah

barbell · empirical_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: celková váha činky. Veřejná hodnota: celková váha činky.

Mrtvý tah – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Mrtvý tah – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg106.9 kg141.5 kg176.2 kg248.4 kg
60 kg116.4 kg154.1 kg191.9 kg270.5 kg
70 kg123.8 kg164 kg204.2 kg287.8 kg
80 kg129.7 kg171.7 kg213.8 kg301.4 kg
90 kg134.3 kg177.8 kg221.4 kg312.1 kg
100 kg137.9 kg182.6 kg227.3 kg320.5 kg
110 kg140.7 kg186.3 kg232 kg327.1 kg
120 kg142.9 kg189.3 kg235.6 kg332.2 kg

Mrtvý tah – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Mrtvý tah – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg63.5 kg84.1 kg104.7 kg147.6 kg
50 kg83.4 kg110.4 kg137.4 kg193.8 kg
60 kg94.8 kg125.6 kg156.4 kg220.4 kg
70 kg101.5 kg134.4 kg167.3 kg235.9 kg
80 kg105.3 kg139.5 kg173.6 kg244.8 kg
90 kg107.5 kg142.4 kg177.3 kg249.9 kg
100 kg108.8 kg144.1 kg179.4 kg252.9 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Mrtvý tah Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Mrtvý tah, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Mrtvý tah — Muž; logged load in kg (weight_kg is the total barbell load) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5057.775654.553515048.5474644.543.542.541.540.539.539
Copper III5086.658481.57976.574.572.570.568.5676563.56260.559.558
Silver I50106.87103.5100.597.594.59289.58784.582.580.578.576.5757371.5
Silver II50118.42115111.5108104.51029996.593.591.5898785838179
Silver III50129.98126122118.5115111.5108.5105.510310097.595.593918987
Gold I50141.53137133129125121.5118115112109106.5104101.59996.594.5
Gold II50153.08148.5144139.5135.5131.5128124.5121118115112.5109.5107104.5102.5
Gold III50164.64159.5154.5150145.5141.5137.5133.5130127123.5120.5118115112.5110
Titanium I50176.19171165.5160.5155.5151.5147143139.5136132.5129126123120.5117.5
Titanium II50202.19196190184178.5173.5168.5164160156152148144.5141.5138135
Titanium III50225.29218.5211.5205199193.5188183178173.5169165161157.5154150.5
IRON50248.4240.5233226219.5213207.5201.5196.5191.5186.5182177.5173.5169.5166
Copper I600000000000000000
Copper II6062.9615957.5565452.551.55048.547.546.545444342
Copper III6094.3691.588.58683.581797774.5737169.567.56664.563
Silver I60116.37113109.51061031009794.5929087.585.583.581.579.578
Silver II60128.95125121117.5114111107.510510299.59794.592.5908886
Silver III60141.54137133129125121.5118115112109106.5104101.5999794.5
Gold I60154.12149.5144.5140.5136132.5128.5125122119116113110.5108105.5103
Gold II60166.7161.5156.5152147.5143139135.5132128.5125.5122119.5116.5114111.5
Gold III60179.28173.5168.5163158.5154149.5145.5142138134.5131.5128.5125.5122.5120
Titanium I60191.86186180174.5169.5164.5160156151.5148144140.5137.5134131128
Titanium II60220.17213.5206.5200.5194.5189183.5179174169.5165.5161.5157.5154150.5147
Titanium III60245.33237.5230223.5216.5210.5204.5199194189184180175.5171.5167.5164
IRON60270.49262254246239232225.5219.5214208.5203198193.5189184.5180.5
Copper I700000000000000000
Copper II7066.9465636159.557.55654.55351.550.54948474645
Copper III70100.497.594.591.58986.58481.579.577.575.573.57270.568.567
Silver I70123.83120116.5113109.5106.5103.5100.59895.5939188.586.584.583
Silver II70137.22133129125121.5118114.5111.5108.5106103100.598.5969491.5
Silver III70150.61146141.5137133129.5126122.5119116113110.5108105.5103100.5
Gold I70163.99159154149.5145141137133129.5126.5123120117.5114.5112109.5
Gold II70177.38172166.5161.5157152.5148144140.5136.5133.5130127124121118.5
Gold III70190.77185179173.5168.5164159155151147143.5140136.5133.5130.5127.5
Titanium I70204.15198191.5186180.5175170.5166161.5157.5153.5149.5146142.5139.5136.5
Titanium II70234.28227220213207201195.5190185180.5176171.5167.5163.5160156.5
Titanium III70261.05253245237.5230.5224218212206.5201196191.5186.5182.5178174.5
IRON70287.82279270262254247240233.5227.5221.5216211206201196.5192
Copper I800000000000000000
Copper II8070.16866646260.558.55755.5545351.550.5494847
Copper III80105.1510299969390.58885.583.581797775.573.57270.5
Silver I80129.68126122118114.5111.5108.5105.5102.510097.5959390.588.586.5
Silver II80143.7139.5135131127123.5120117113.5111108105.5103100.59896
Silver III80157.72153148143.5139.5135.5131.5128125121.5118.5115.5113110.5108105.5
Gold I80171.74166.5161.5156.5152147.5143.5139.5136132.5129126123120117.5114.5
Gold II80185.76180174.5169164159.5155151147143139.5136133130127124
Gold III80199.78193.5187.5182176.5171.5166.5162158154150146.5143139.5136.5133.5
Titanium I80213.8207200.5194.5189183.5178.5173.5169164.5160.5156.5153149.5146143
Titanium II80245.35237.5230.5223.5216.5210.5204.5199194189184.5180175.5171.5167.5164
Titanium III80273.39265256.5249241.5234.5228222216210.5205.5200.5195.5191186.5182.5
IRON80301.43292283274.5266258.5251.5244.5238232226.5221215.5210.5206201
Copper I900000000000000000
Copper II9072.5870.568.56664.562.560.55957.55654.553.5525149.548.5
Copper III90108.87105.5102.59996.593.59188.586848280787674.573
Silver I90134.28130126122.5118.5115.5112109106.5103.510198.596949290
Silver II90148.79144139.5135.5131.5128124121117.5114.5112109106.5104101.599.5
Silver III90163.31158.5153.5148.5144.5140136.5132.5129126122.5119.5117114111.5109
Gold I90177.83172.5167162157152.5148.5144.5140.5137133.5130.5127.5124.5121.5119
Gold II90192.34186.5180.5175170165160.5156152148144.5141137.5134.5131.5128.5
Gold III90206.86200.5194188.5183177.5172.5168163.5159.5155.5151.5148144.5141.5138
Titanium I90221.37214.5208201.5195.5190184.5179.5175170.5166.5162158.5154.5151148
Titanium II90254.04246238.5231224.5218212206201195.5191186181.5177.5173.5169.5
Titanium III90283.07274265.5257.5250243236230223.5218212.5207.5202.5197.5193.5189
IRON90312.1302.5293284275.5268260.5253.5246.5240.5234.5228.5223218213208.5
Copper I1000000000000000000
Copper II10074.5372.57068666462.560.55957.5565553.5525150
Copper III100111.79108.5105102999693.59188.5868482807876.575
Silver I100137.88133.5129.5125.5122118.5115112109106.5103.510198.596.594.592
Silver II100152.79148143.5139135131127.5124121118115112109.5107104.5102
Silver III100167.69162.5157.5152.5148144140136132.5129126123120117114.5112
Gold I100182.6177171.5166161.5157152.5148.5144.5140.5137134130.5127.5124.5122
Gold II100197.5191.5185.5180174.5169.5165160.5156152148.5145141.5138135132
Gold III100212.41206199.5193.5187.5182.5177.5172.5168163.5159.5155.5152148.5145142
Titanium I100227.32220213.5207201195189.5184.5179.5175170.5166.5162.5159155152
Titanium II100260.85252.5245237.5230.5224217.5212206201196191186.5182178174
Titanium III100290.67281.5272.5264.5256.5249.5242.5236229.5224218213208203198.5194
IRON100320.48310.5300.5291.5283275267.5260253.5247240.5234.5229224219214
Copper I1100000000000000000
Copper II11076.067471.569.567.565.563.56260.55957.55654.553.55251
Copper III110114.09110.51071041019895.59390.5888683.581.5807876.5
Silver I110140.71136.5132128124.5121117.5114.5111.5108.510610310198.59694
Silver II110155.92151146.5142138134130126.5123.5120117114.5111.5109106.5104
Silver III110171.13166160.5156151147143139135.5132128.5125.5122.5119.5117114.5
Gold I110186.34180.5175169.5164.5160155.5151.5147.5143.5140136.5133.5130.5127.5124.5
Gold II110201.56195.5189183.5178173168163.5159.5155.5151.5147.5144141137.5134.5
Gold III110216.77210203.5197.5191.5186181176171.5167163159155151.5148145
Titanium I110231.98224.5217.5211205199193.5188.5183.5178.5174170166162158.5155
Titanium II110266.21258250242.5235228.5222216210.5205200195190.5186182177.5
Titanium III110296.63287.5278.5270262254.5247.5241234.5228.5222.5217.5212207202.5198
IRON110327.05317307297.5289280.5273265.5258.5252245.5239.5234228.5223218.5
Copper I1200000000000000000
Copper II12077.267572.570.568.566.564.5636159.5585755.5545352
Copper III120115.89112.5109105.5102.599.5979491.589.58785838179.577.5
Silver I120142.93138.5134130126.5123119.5116113110107.5105102.510097.595.5
Silver II120158.38153.5148.5144140136132128.5125.5122119116113.5110.5108106
Silver III120173.83168.5163158.5153.5149145141137.5134130.5127.5124.5121.5119116
Gold I120189.28183.5177.5172.5167.5162.5158153.5149.5146142138.5135.5132.5129.5126.5
Gold II120204.73198.5192186.5181175.5171166.5162157.5154150146.5143140136.5
Gold III120220.19213.5206.5200.5194.5189183.5179174169.5165.5161.5157.5154150.5147
Titanium I120235.64228.5221214.5208202196.5191.5186.5181.5177172.5168.5164.5161157.5
Titanium II120270.4262254246239232225.5219.5213.5208.5203198193.5189184.5180.5
Titanium III120301.31292282.5274266258.5251.5244.5238232226220.5215.5210.5205.5201
IRON120332.21321.5311.5302.5293.5285277269.5262.5256249.5243.5237.5232227221.5

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Mrtvý tah: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Mrtvý tah patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Mrtvý tah

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Mrtvý tah – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Mrtvý tah dobrý?

U mrtvého tahu neexistuje jedno číslo, které by bylo stejně dobré pro každého. IronYou zohlední tělesnou hmotnost, pohlaví a výkon v sérii a až potom určí rank.

Jak se rank pro Mrtvý tah počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Zapsaná váha znamená celkovou hmotnost velké činky. Pokud se veřejné standardy zobrazují jako odhadované 1RM, jde o srovnávací metriku — nemusíš testovat skutečné maximum na jedno opakování.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Porovnávej stejnou variantu mrtvého tahu a podobný technický standard.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Mrtvý tah?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Mrtvý tah