Hip thrust s velkou činkou — KALKULAČKA RANKU

Hip thrust s velkou činkou: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Hip thrust s velkou činkou, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Hip thrust s velkou činkou

barbell · derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: celková váha činky. Veřejná hodnota: celková váha činky.

Hip thrust s velkou činkou – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Hip thrust s velkou činkou – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg94 kg124.5 kg155 kg218.6 kg
60 kg102.4 kg135.6 kg168.8 kg238 kg
70 kg109 kg144.3 kg179.7 kg253.3 kg
80 kg114.1 kg151.1 kg188.1 kg265.3 kg
90 kg118.2 kg156.5 kg194.8 kg274.6 kg
100 kg121.3 kg160.7 kg200 kg282 kg
110 kg123.8 kg164 kg204.1 kg287.8 kg
120 kg125.8 kg166.6 kg207.4 kg292.3 kg

Hip thrust s velkou činkou – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Hip thrust s velkou činkou – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg54.6 kg72.3 kg90.1 kg127 kg
50 kg71.7 kg94.9 kg118.2 kg166.6 kg
60 kg81.6 kg108 kg134.5 kg189.6 kg
70 kg87.3 kg115.6 kg143.9 kg202.8 kg
80 kg90.6 kg119.9 kg149.3 kg210.5 kg
90 kg92.5 kg122.5 kg152.5 kg214.9 kg
100 kg93.6 kg123.9 kg154.3 kg217.5 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Hip thrust s velkou činkou Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Hip thrust s velkou činkou, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Hip thrust s velkou činkou — Muž; logged load in kg (weight_kg is the total barbell load) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5050.8449.54846.5454442.541.540.539.538.537.536.535.53534
Copper III5076.257471.569.567.565.5646260.55957.55654.553.55251
Silver I5094.0591.588.585.5838178.576.574.572.5716967.56664.563
Silver II50104.2110198959289.58784.582.580.578.576.574.57371.569.5
Silver III50114.38111107.510410198.595.59390.588868482807876.5
Gold I50124.55121117113.511010710410198.59693.591.589878583.5
Gold II50134.71130.5126.5122.5119115.5112.5109.5106.5104101.59996.5949290
Gold III50144.88140.5136132128124.5121117.5114.5111.5109106.5103.5101.59997
Titanium I50155.05150.5145.5141137133129.5126122.5119.5116.5113.5111108.5106103.5
Titanium II50177.92172.5167162157153148.5144.5140.5137133.5130.5127.5124.5121.5119
Titanium III50198.26192186180.5175170165.5161157153149145.5142138.5135.5132.5
IRON50218.59212205199193187.5182.5177.5173168.5164160156.5153149.5146
Copper I600000000000000000
Copper II6055.36545250.54947.546.5454443424140393837
Copper III6083.0380.57875.573.571.569.567.5666462.56159.5585755.5
Silver I60102.4199.596.593.590.58885.583.58179777573.571.57068.5
Silver II60113.48110106.5103.5100.597.59592.59087.585.583.581.579.577.576
Silver III60124.55121117113.511010710410198.59693.591.589878583.5
Gold I60135.62131.5127.5123.5120116.5113.5110107.5104.510299.5979592.590.5
Gold II60146.69142138133.5129.5126122.5119116113110.5107.5105102.5100.598
Gold III60157.76153148143.5139.5135.5131.5128125121.5118.5115.5113110.5108105.5
Titanium I60168.84163.5158.5153.5149145141137133.5130127124121118115.5113
Titanium II60193.75187.5182176.5171166.5161.5157.5153149.5145.5142138.5135.5132.5129.5
Titanium III60215.89209202.5196.5190.5185.5180175.5170.5166.5162158154.5151147.5144
IRON60238.03230.5223.5216.5210.5204.5198.5193188183.5179174.5170.5166.5162.5159
Copper I700000000000000000
Copper II7058.957.555.5545250.549.5484745.544.543.542.541.540.539.5
Copper III7088.36868380.578767472706866.56563.56260.559
Silver I70108.97105.5102.599.596.593.59188.586.58482807876.574.573
Silver II70120.75117113.51101071041019895.5939188.586.584.582.581
Silver III70132.53128.5124.5120.5117114110.5107.510510299.5979592.590.588.5
Gold I70144.31140135.5131.5127.5124120.5117.5114111.5108.5106103.510198.596.5
Gold II70156.09151.5146.5142138134130.5127123.5120.5117.5114.5111.5109106.5104.5
Gold III70167.88162.5157.5153148.5144140136.5133129.5126123120117.5114.5112
Titanium I70179.66174168.5163.5159154150146142138.5135131.5128.5125.5122.5120
Titanium II70206.16200193.5187.5182177172167.5163159155151147.5144141137.5
Titanium III70229.72222.5215.5209203197191.5186.5181.5177172.5168.5164.5160.5157153.5
IRON70253.29245.5237.5230.5223.5217.5211.5205.5200195190185.5181177173169
Copper I800000000000000000
Copper II8061.69605856.554.55351.550.54947.546.545.544.543.542.541.5
Copper III8092.53908784.58279.577.575.573.571.569.56866.56563.562
Silver I80114.12110.51071041019895.59390.588868482807876.5
Silver II80126.46122.5119115112108.5105.510310097.5959390.588.586.584.5
Silver III80138.8134.5130.5126.5122.5119116113110107104.510299.5979593
Gold I80151.13146.5142137.5133.5130126123119.5116.5113.5111108105.5103.5101
Gold II80163.47158.5153.5149144.5140.5136.5133129.5126123120117114.5111.5109
Gold III80175.81170.5165160155.5151147143139135.5132129126123120117.5
Titanium I80188.15182.5176.5171.5166.5161.5157153149145141.5138134.5131.5128.5125.5
Titanium II80215.91209202.5196.5191185.5180175.5170.5166.5162158154.5151147.5144
Titanium III80240.58233226219212.5206.5200.5195.5190185.5180.5176.5172168164.5160.5
IRON80265.26257249241.5234.5227.5221.5215.5209.5204.5199194.5189.5185.5181177
Copper I900000000000000000
Copper II9063.87626058.556.55553.55250.549.5484746454443
Copper III9095.81939087.58582.5807876747270.568.56765.564
Silver I90118.16114.5111107.5104.5101.598.59693.5918986.584.582.58179
Silver II90130.94127123119.5116112.5109.5106.5103.510198.5969491.589.587.5
Silver III90143.71139.5135131127123.5120117113.5111108105.5103100.59896
Gold I90156.49151.5147142.5138.5134.5130.5127124120.5117.5115112109.5107104.5
Gold II90169.26164159154149.5145.5141.5137.5134130.5127124121118.5115.5113
Gold III90182.04176.5171165.5161156.5152148144140.5137133.5130.5127.5124.5121.5
Titanium I90194.81189183177.5172167162.5158154150146.5143139.5136133130
Titanium II90223.55216.5210203.5197.5192186.5181.5176.5172168164160156152.5149.5
Titanium III90249.1241.5234226.5220214208202197192187182.5178174170166.5
IRON90274.65266257.5250242.5235.5229223217211.5206201196.5192187.5183.5
Copper I1000000000000000000
Copper II10065.5963.561.5605856.55553.55250.549.54847464544
Copper III10098.3895.592.589.58784.582807876747270.56967.566
Silver I100121.33117.5114110.5107.5104.5101.598.59693.591.58987858381
Silver II100134.45130.5126.5122.5119115.5112.5109.5106.5103.510198.596.5949290
Silver III100147.57143138.5134.5130.5126.5123120117114111108105.510310198.5
Gold I100160.69156151146.5142138134130.5127124121118115112.5110107.5
Gold II100173.8168.5163158.5153.5149145141137.5134130.5127.5124.5121.5119116
Gold III100186.92181175.5170165160.5156152148144140.5137134130.5127.5125
Titanium I100200.04194188182177171.5167162.5158154150.5146.5143140136.5133.5
Titanium II100229.55222.5215.5209203197191.5186.5181.5177172.5168164160.5157153.5
Titanium III100255.79248240233226219.5213.5207.5202197192187.5183178.5174.5171
IRON100282.02273264.5256.5249242235.5229223217212206.5201.5197192.5188.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11066.9365636159.557.55654.55351.550.54948474645
Copper III110100.497.594.591.58986.58481.579.577.575.573.57270.568.567
Silver I110123.82120116.5113109.5106.5103.5100.59895.5939188.586.584.583
Silver II110137.21133129125121.5118114.5111.5108.5106103100.598.5969491.5
Silver III110150.6146141.5137133129.5125.5122.5119116113110.5108105.5103100.5
Gold I110163.98159154149.5145141137133129.5126.5123120117.5114.5112109.5
Gold II110177.37172166.5161.5157152.5148144140.5136.5133.5130127124121118.5
Gold III110190.76185179173.5168.5164159155151147143.5140136.5133.5130.5127.5
Titanium I110204.14198191.5186180.5175170.5166161.5157.5153.5149.5146142.5139.5136.5
Titanium II110234.26227220213207201195.5190185180.5176171.5167.5163.5160156.5
Titanium III110261.03253245237.5230.5224218212206.5201196191.5186.5182.5178174.5
IRON110287.81279270262254247240233.5227.5221.5216211206201196.5192
Copper I1200000000000000000
Copper II12067.996664626058.55755.55452.551504947.546.545.5
Copper III120101.989996939087.585838178.576.5757371.57068
Silver I120125.78122118114.511110810510299.59794.592.590888684
Silver II120139.37135131127123119.5116.5113.5110.5107.510510210097.595.593
Silver III120152.97148.5143.5139.5135131.5127.5124.5121118115112109.5107104.5102
Gold I120166.57161.5156.5151.5147143139135.5132128.5125122119116.5114111.5
Gold II120180.17174.5169164159154.5150.5146.5142.5139135.5132129126123120.5
Gold III120193.76188182176.5171166.5161.5157.5153149.5145.5142138.5135.5132.5129.5
Titanium I120207.36201194.5189183178173168.5164160156152148.5145141.5138.5
Titanium II120237.96230.5223.5216.5210204198.5193188183.5178.5174.5170166.5162.5159
Titanium III120265.15257249241.5234227.5221215209.5204199194.5189.5185181177
IRON120292.35283274.5266258251244237.5231225219.5214209204199.5195

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Hip thrust s velkou činkou: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Hip thrust s velkou činkou patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Hip thrust s velkou činkou

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Hip thrust s velkou činkou – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Hip thrust s velkou činkou dobrý?

Hip thrust často dovoluje velmi vysoké váhy, takže ho nejde férově porovnávat s dřepem nebo mrtvým tahem. IronYou používá vlastní kalibraci tohoto cviku.

Jak se rank pro Hip thrust s velkou činkou počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Zapsaná váha znamená celkovou hmotnost velké činky. Pokud se veřejné standardy zobrazují jako odhadované 1RM, jde o srovnávací metriku — nemusíš testovat skutečné maximum na jedno opakování.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž podobnou výšku opory, rozsah a lockout.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Hip thrust s velkou činkou?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Hip thrust s velkou činkou