Rumunský mrtvý tah — KALKULAČKA RANKU

Rumunský mrtvý tah: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Rumunský mrtvý tah, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Rumunský mrtvý tah

barbell · derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: celková váha činky. Veřejná hodnota: celková váha činky.

Rumunský mrtvý tah – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Rumunský mrtvý tah – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg99.4 kg131.6 kg163.9 kg231 kg
60 kg108.2 kg143.3 kg178.4 kg251.6 kg
70 kg115.2 kg152.5 kg189.9 kg267.7 kg
80 kg120.6 kg159.7 kg198.8 kg280.3 kg
90 kg124.9 kg165.4 kg205.9 kg290.3 kg
100 kg128.2 kg169.8 kg211.4 kg298 kg
110 kg130.9 kg173.3 kg215.7 kg304.2 kg
120 kg132.9 kg176 kg219.1 kg309 kg

Rumunský mrtvý tah – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Rumunský mrtvý tah – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg57.2 kg75.7 kg94.2 kg132.9 kg
50 kg75 kg99.4 kg123.7 kg174.4 kg
60 kg85.4 kg113 kg140.7 kg198.4 kg
70 kg91.3 kg120.9 kg150.6 kg212.3 kg
80 kg94.8 kg125.5 kg156.3 kg220.3 kg
90 kg96.8 kg128.2 kg159.5 kg224.9 kg
100 kg97.9 kg129.7 kg161.5 kg227.6 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Rumunský mrtvý tah Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Rumunský mrtvý tah, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Rumunský mrtvý tah — Muž; logged load in kg (weight_kg is the total barbell load) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5053.725250.54947.546.5454442.541.540.539.538.537.53736
Copper III5080.59787673.571.569.567.565.5646260.5595856.55554
Silver I5099.3996.593.590.58885.5838178.576.575737169.56866.5
Silver II50110.13107103.5100.597.594.59289.587858381797775.573.5
Silver III50120.88117113.511010710410198.595.5939188.586.584.582.581
Gold I50131.62127.5123.5120116.5113110107104101.59996.594.5929088
Gold II50142.37138133.5129.5126122.5119115.5112.5110107104.510299.597.595
Gold III50153.11148.5144139.5135.5131.5128124.5121118115112.5109.5107104.5102.5
Titanium I50163.86159154149145140.5137133129.5126.5123120117.5114.5112109.5
Titanium II50188.03182176.5171166161.5157152.5148.5145141.5138134.5131.5128.5125.5
Titanium III50209.52203196.5190.5185180175170165.5161.5157.5153.5150146.5143140
IRON50231.01224217210.5204198.5193187.5182.5178173.5169.5165.5161.5158154.5
Copper I600000000000000000
Copper II6058.5575553.55250.54947.546.545.5444342414039.5
Copper III6087.758582.58077.575.573.571.569.5686664.56361.56059
Silver I60108.23105101.598.595.59390.58885.583.581.579.577.5767472.5
Silver II60119.93116.5112.5109.510610310097.59592.5908886848280
Silver III60131.63127.5123.5120116.5113110107104101.59996.594.5929088
Gold I60143.33139134.5130.5126.5123119.5116.5113.5110.5107.5105102.51009896
Gold II60155.03150.5145.5141137133129.5126122.5119.5116.5113.5111108.5106103.5
Gold III60166.73161.5156.5152147.5143139135.5132128.5125.5122119.5116.5114111.5
Titanium I60178.43173167.5162.5157.5153149145141137.5134131127.5124.5122119
Titanium II60204.75198.5192186.5181176171166.5162158154150146.5143140137
Titanium III60228.16221214207.5201.5196190.5185180.5176171.5167163159.5156152.5
IRON60251.56243.5236229222216210204199194189184.5180176172168
Copper I700000000000000000
Copper II7062.2560.558.5575553.55250.549.548474644.543.542.542
Copper III7093.3890.5888582.580.57876747270.568.56765.56462.5
Silver I70115.16111.5108105102999693.5918986.584.582.580.57977
Silver II70127.61123.5120116.5113109.5106.5103.510198.59693.591.589.587.585.5
Silver III70140.06136131.5127.5124120.5117114111108105.5102.5100.59895.593.5
Gold I70152.51148143139135131127.5124120.5117.5114.5112109106.5104102
Gold II70164.96160155150146141.5137.5134130.5127124121118115.5112.5110
Gold III70177.41172166.5161.5157152.5148144140.5136.5133.5130127124121118.5
Titanium I70189.86184178173168163158.5154150146.5142.5139136132.5129.5127
Titanium II70217.88211204.5198.5192.5187182177172.5168163.5159.5156152.5149145.5
Titanium III70242.78235228221214.5208.5202.5197192187182.5178173.5169.5166162
IRON70267.68259.5251243.5236.5229.5223.5217.5211.5206201196191.5187183178.5
Copper I800000000000000000
Copper II8065.1963.561.559.5585654.55351.550.549484745.544.543.5
Copper III8097.7995928986.58481.579.577.575.573.5727068.56765.5
Silver I80120.61117113.5110106.5103.51019895.59390.588.586.584.582.580.5
Silver II80133.64129.5125.5121.5118115111.5108.5106103100.59895.593.591.589.5
Silver III80146.68142138133.5129.5126122.5119116113110.5107.5105102.5100.598
Gold I80159.72155150145.5141137133.5130126.5123120117114.5111.5109106.5
Gold II80172.76167.5162157.5152.5148.5144140.5136.5133130126.5123.5121118115.5
Gold III80185.8180174.5169164159.5155151147143139.5136133130127124
Titanium I80198.84192.5186.5181175.5170.5166161.5157153149.5145.5142.5139136133
Titanium II80228.17221214207.5201.5196190.5185.5180.5176171.5167163159.5156152.5
Titanium III80254.25246.5238.5231.5224.5218212206.5201196191186.5182177.5173.5170
IRON80280.33271.5263255247.5240.5234227.5221.5216210.5205.5200.5196191.5187
Copper I900000000000000000
Copper II9067.565.563.561.5605856.55553.5525149.548.547.546.545.5
Copper III90101.25989592.589.58784.582.580787674.572.57169.568
Silver I90124.88121117.5114110.5107.5104.5101.59996.59491.589.587.585.583.5
Silver II90138.38134130126122.5119115.5112.5109.5106.5104101.5999794.592.5
Silver III90151.88147142.5138.5134.5130.5127123.5120117114111.5108.5106104101.5
Gold I90165.38160.5155.5150.5146142138134.5131127.5124.5121.5118.5115.5113110.5
Gold II90178.88173.5168163158153.5149.5145.5141.5138134.5131128125122119.5
Gold III90192.38186.5180.5175170165160.5156152148144.5141137.5134.5131.5128.5
Titanium I90205.88199.5193.5187.5182176.5172167163158.5154.5151147.5144140.5137.5
Titanium II90236.25229221.5215208.5203197192187182177.5173169165161.5158
Titanium III90263.25255247239.5232.5226219.5213.5208203197.5193188.5184179.5176
IRON90290.25281272.5264256.5249242235.5229.5223.5218212.5207.5203198194
Copper I1000000000000000000
Copper II10069.3167.56563.561.559.55856.55553.552515048.547.546.5
Copper III100103.9710197.5959289.58784.582.5807876.574.5737169.5
Silver I100128.23124.5120.5117113.5110107104101.59996.5949289.587.585.5
Silver II100142.09138133.5129.5125.5122118.5115.5112.5109.5107104101.599.59795
Silver III100155.95151146.5142138134130126.5123.5120117114.5111.5109106.5104
Gold I100169.82164.5159.5154.5150146142138134.5131127.5124.5121.5118.5116113.5
Gold II100183.68178172.5167162.5157.5153.5149145.5141.5138134.5131.5128.5125.5122.5
Gold III100197.54191.5185.5180174.5169.5165160.5156152148.5145141.5138135132
Titanium I100211.4205198.5192.5187181.5176.5171.5167163159155151.5147.5144.5141
Titanium II100242.59235227.5221214.5208202.5197192187182178173.5169.5165.5162
Titanium III100270.32262253.5246239232225.5219.5213.5208203198193.5189184.5180.5
IRON100298.05288.5279.5271263255.5248.5242235.5229.5224218.5213208203.5199
Copper I1100000000000000000
Copper II11070.7368.566.564.562.5615957.55654.553.5525149.548.547.5
Copper III110106.110399.596.5949188.586.5848280787674.572.571
Silver I110130.86127123119115.5112.5109.5106.5103.510198.59693.591.589.587.5
Silver II110145.01140.5136132128124.5121118114.5112109106.5104101.59997
Silver III110159.15154.5149.5145140.5136.5133129.5126122.5119.5116.5114111.5109106.5
Gold I110173.3168162.5158153149144.5141137133.5130127124121118.5116
Gold II110187.45181.5176170.5165.5161156.5152148144.5141137.5134131128125
Gold III110201.59195.5189183.5178173168163.5159.5155.5151.5148144141137.5134.5
Titanium I110215.74209202.5196.5190.5185180175170.5166162158154.5151147.5144
Titanium II110247.57240232.5225.5218.5212.5206.5201195.5190.5186181.5177173169165.5
Titanium III110275.86267259251243.5236.5230224218212.5207202197.5192.5188.5184
IRON110304.16294.5285.5277268.5261253.5247240.5234228.5223217.5212.5207.5203
Copper I1200000000000000000
Copper II12071.857067.565.563.5626058.55755.5545351.550.54948
Copper III120107.78104.5101.59895.592.59087.585.58381797775.573.572
Silver I120132.92129125121117.5114111108105102.510097.595939189
Silver II120147.29143138.5134130126.5123119.5116.5113.5110.5108105.5103100.598.5
Silver III120161.66156.5152147143139135131.5128124.5121.5118.5115.5113110.5108
Gold I120176.03170.5165.5160.5155.5151147143139135.5132.5129126123120.5117.5
Gold II120190.4184.5179173.5168.5163.5159154.5150.5146.5143139.5136.5133130127
Gold III120204.77198.5192186.5181176171166.5162158154150146.5143140137
Titanium I120219.14212.5205.5199.5193.5188183178173.5169164.5160.5157153149.5146.5
Titanium II120251.48243.5236229222216210204199193.5189184.5180175.5171.5168
Titanium III120280.22271.5263255247.5240.5234227.5221.5216210.5205.5200.5195.5191.5187
IRON120308.96299290281273265257.5251244238232226.5221216211206

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Rumunský mrtvý tah: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Rumunský mrtvý tah patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Rumunský mrtvý tah

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Rumunský mrtvý tah – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Rumunský mrtvý tah dobrý?

Rumunský mrtvý tah má jiný rozsah a účel než klasický mrtvý tah. Proto IronYou používá samostatné standardy pro RDL.

Jak se rank pro Rumunský mrtvý tah počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Zapsaná váha znamená celkovou hmotnost velké činky. Pokud se veřejné standardy zobrazují jako odhadované 1RM, jde o srovnávací metriku — nemusíš testovat skutečné maximum na jedno opakování.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž podobný rozsah pohybu a míru pokrčení kolen, jinak se z výkonu stává jiný pohyb.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Rumunský mrtvý tah?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Rumunský mrtvý tah