Kladivový zdvih — KALKULAČKA RANKU

Kladivový zdvih s jednoručkami: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Kladivový zdvih s jednoručkami, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Kladivový zdvih

dumbbell · family_derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: váha jedné jednoručky. Veřejná hodnota: váha jedné jednoručky.

Kladivový zdvih – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Kladivový zdvih – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg12.2 kg16.1 kg20 kg28.3 kg
60 kg13.2 kg17.5 kg21.8 kg30.8 kg
70 kg14.1 kg18.7 kg23.2 kg32.7 kg
80 kg14.8 kg19.5 kg24.3 kg34.3 kg
90 kg15.3 kg20.2 kg25.2 kg35.5 kg
100 kg15.7 kg20.8 kg25.9 kg36.5 kg
110 kg16 kg21.2 kg26.4 kg37.2 kg
120 kg16.3 kg21.5 kg26.8 kg37.8 kg

Kladivový zdvih – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Kladivový zdvih – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg5.7 kg7.6 kg9.4 kg13.3 kg
50 kg7.5 kg9.9 kg12.4 kg17.4 kg
60 kg8.5 kg11.3 kg14.1 kg19.8 kg
70 kg9.1 kg12.1 kg15.1 kg21.2 kg
80 kg9.5 kg12.6 kg15.6 kg22 kg
90 kg9.7 kg12.8 kg16 kg22.5 kg
100 kg9.8 kg13 kg16.1 kg22.8 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Kladivový zdvih Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Kladivový zdvih, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Kladivový zdvih — Muž; logged load in kg (weight_kg is one dumbbell; production strength evaluation doubles it) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5013.146.56.56665.55.55.55.555554.54.5
Copper III5019.71109.5998.58.58887.57.57.5777
Silver I5024.311211.511.51110.510.510109.59.5998.58.58.5
Silver II5026.9413.51312.5121211.5111110.510.510109.59.59
Silver III5029.5714.51413.513.51312.5121211.511.5111110.510.510
Gold I5032.21615.51514.51413.513.51312.512.51211.511.51111
Gold II5034.831716.51615.5151514.51413.513.51312.512.51212
Gold III5037.4618.51817.51716.51615.51514.514.51413.513.51312.5
Titanium I5040.0819.51918.51817.51716.51615.515.51514.5141413.5
Titanium II504622.5222120.52019.51918.51817.51716.516.51615.5
Titanium III5051.252524.523.5232221.52120.52019.51918.51817.517.5
IRON5056.5127.526.5262524.5242322.52221.52120.52019.519
Copper I600000000000000000
Copper II6014.317776.56.566665.55.55.5555
Copper III6021.4710.510.5109.59.5998.58.58.5887.57.57.5
Silver I6026.471312.512.51211.511.51110.510.510109.59.59.59
Silver II6029.3414.51413.5131312.5121211.511.51110.510.510.510
Silver III6032.21615.51514.51413.513.51312.512.51211.511.51111
Gold I6035.061716.51615.515.51514.51413.513.5131312.51212
Gold II6037.9218.51817.51716.51615.5151514.5141413.51313
Gold III6040.792019.5191817.5171716.51615.5151514.51414
Titanium I6043.6521.520.52019.51918.51817.51716.5161615.51515
Titanium II6050.0924.523.52322.521.52120.52019.51918.51817.517.517
Titanium III6055.8127.526.525.5252423.52322.521.52120.52019.519.519
IRON6061.5430292827.526.5262524.52423.5232221.52121
Copper I700000000000000000
Copper II7015.237.57.57776.56.56.56665.55.55.55.5
Copper III7022.8411.51110.510.510109.59.5998.58.5888
Silver I7028.171413.51312.512.51211.511.5111110.510.510109.5
Silver II7031.2215.51514.51413.513.51312.512.51211.511.5111110.5
Silver III7034.261716.51615.51514.5141413.5131312.5121211.5
Gold I7037.3118.517.51716.5161615.51514.5141413.513.51312.5
Gold II7040.35201918.51817.51716.5161615.51514.514.51413.5
Gold III7043.42120.52019.51918.51817.51716.51615.515.51514.5
Titanium I7046.4522.52221.520.52019.51918.51817.5171716.51615.5
Titanium II7053.3262524.5242322.52221.520.52019.519.51918.518
Titanium III7059.3929282726.525.52524.523.52322.52221.52120.520
IRON7065.483231302928.527.5272625.5252423.52322.522
Copper I800000000000000000
Copper II8015.9587.57.57.5776.56.56.566665.55.5
Copper III8023.921211.5111110.510109.59.59998.58.58
Silver I8029.514.51413.513.51312.5121211.511.5111110.510.510
Silver II8032.691615.51514.514.51413.5131312.5121211.511.511
Silver III8035.8817.51716.51615.5151514.51413.513.5131312.512
Gold I8039.071918.51817.51716.51615.515.51514.5141413.513.5
Gold II8042.2620.52019.51918.51817.51716.51615.515.51514.514.5
Gold III8045.452221.52120.519.51918.51817.517.51716.51615.515.5
Titanium I8048.64242322.521.52120.52019.51918.51817.5171716.5
Titanium II8055.8227.526.525.5252423.52322.521.52120.52019.519.519
Titanium III8062.230.529.528.527.5272625.5252423.52322.52221.521
IRON8068.5733.532.531.530.529.5292827.526.52625.524.52423.523
Copper I900000000000000000
Copper II9016.518887.57.57776.56.56.56666
Copper III9024.77121211.5111110.510.510109.59.5998.58.5
Silver I9030.551514.51413.513.51312.512.51211.511.5111110.510.5
Silver II9033.8516.51615.5151514.51413.513.51312.512.5121211.5
Silver III9037.151817.51716.51615.515.51514.5141413.5131312.5
Gold I9040.46201918.51817.51716.5161615.51514.514.51413.5
Gold II9043.7621.5212019.51918.51817.51716.516.51615.51515
Gold III9047.062322.521.52120.52019.51918.51817.51716.516.516
Titanium I9050.3624.5242322.5222120.52019.51918.5181817.517
Titanium II9057.792827.526.525.52524.523.52322.52221.52120.52019.5
Titanium III9064.431.530.529.528.5282726.525.52524.5242322.52221.5
IRON907134.533.532.531.530.5302928.527.5272625.52524.524
Copper I1000000000000000000
Copper II10016.968.5887.57.57.57776.56.56.5666
Copper III10025.4312.5121211.5111110.510.510109.59.5998.5
Silver I10031.3715.51514.51413.513.51312.512.51211.511.5111110.5
Silver II10034.761716.51615.51514.514.51413.513.51312.512.51212
Silver III10038.1518.51817.51716.51615.515.51514.5141413.513.513
Gold I10041.5420.519.51918.51817.51716.5161615.51514.514.514
Gold II10044.932221.520.52019.51918.51817.51716.516.51615.515
Gold III10048.3223.5232221.52120.52019.51918.51817.51716.516.5
Titanium I10051.7125.524.5242322.5222120.52019.51918.518.51817.5
Titanium II10059.3429282726.525.52524.523.52322.52221.52120.520
Titanium III10066.13323130.529.528.5282726.525.52524.52423.52322.5
IRON10072.9135.534.533.532.531.530.5302928.527.52726.525.52524.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11017.38.58.5887.57.57.5776.56.56.56.566
Copper III11025.961312.51211.511.5111110.510109.59.59.599
Silver I11032.0115.515.51514.51413.5131312.512.51211.511.51111
Silver II11035.4717.51716.51615.51514.514.51413.5131312.512.512
Silver III11038.931918.51817.51716.51615.5151514.5141413.513
Gold I11042.39212019.51918.51817.51716.5161615.51514.514.5
Gold II11045.8522.521.52120.52019.51918.51817.51716.5161615.5
Gold III11049.312423.522.52221.5212019.51918.518.51817.51716.5
Titanium I11052.7826252423.5232221.52120.52019.51918.51818
Titanium II11060.5629.528.528272625.5252423.52322.52221.52120.5
Titanium III11067.48333231302928.527.5272625.52524.52423.522.5
IRON11074.436.53534333231.530.529.5292827.5272625.525
Copper I1200000000000000000
Copper II12017.5898.58887.57.57776.56.56.566
Copper III12026.361312.5121211.5111110.510.510109.59.599
Silver I12032.521615.51514.5141413.5131312.5121211.511.511
Silver II12036.0317.51716.51615.515.51514.5141413.5131312.512.5
Silver III12039.5519.5191817.51716.516.51615.51514.514.51413.513.5
Gold I12043.062120.5201918.51817.5171716.51615.515.51514.5
Gold II12046.58232221.5212019.51918.51817.517.51716.51616
Gold III12050.0924.523.52322.521.52120.52019.51918.51817.517.517
Titanium I12053.612625.524.5242322.52221.52120.52019.51918.518
Titanium II12061.5230292827.526.5262524.52423.5232221.52121
Titanium III12068.5533.532.531.530.529.5292827.526.52625.524.52423.523
IRON12075.583735.534.533.532.531.5313029.528.5282726.52625.5

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Kladivový zdvih s jednoručkami: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Kladivový zdvih s jednoručkami patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Kladivový zdvih s jednoručkami

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Kladivový zdvih s jednoručkami – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Kladivový zdvih s jednoručkami dobrý?

Kladivový zdvih je lepší porovnávat s kladivovým zdvihem než s klasickým bicepsovým zdvihem. IronYou používá vlastní kalibraci této varianty.

Jak se rank pro Kladivový zdvih s jednoručkami počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Stránka musí používat přesně stejný způsob zápisu jednoruček jako živá kalkulačka. Pokud IronYou zapisuje jednu jednoručku, musí být i veřejné standardy uvedené pro jednu jednoručku.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž stejný úchop a podobné množství pohybu trupem.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Kladivový zdvih s jednoručkami?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Kladivový zdvih s jednoručkami