Bicepsový zdvih s jednoručkami — KALKULAČKA RANKU

Bicepsový zdvih s jednoručkami: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Bicepsový zdvih s jednoručkami, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Bicepsový zdvih s jednoručkami

dumbbell · family_derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: váha jedné jednoručky. Veřejná hodnota: váha jedné jednoručky.

Bicepsový zdvih s jednoručkami – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Bicepsový zdvih s jednoručkami – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg11.1 kg14.7 kg18.3 kg25.8 kg
60 kg12.1 kg16 kg20 kg28.1 kg
70 kg12.9 kg17.1 kg21.2 kg29.9 kg
80 kg13.5 kg17.9 kg22.2 kg31.3 kg
90 kg14 kg18.5 kg23 kg32.5 kg
100 kg14.3 kg19 kg23.6 kg33.3 kg
110 kg14.6 kg19.4 kg24.1 kg34 kg
120 kg14.9 kg19.7 kg24.5 kg34.5 kg

Bicepsový zdvih s jednoručkami – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Bicepsový zdvih s jednoručkami – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg5.3 kg7.1 kg8.8 kg12.4 kg
50 kg7 kg9.3 kg11.5 kg16.3 kg
60 kg8 kg10.6 kg13.1 kg18.5 kg
70 kg8.5 kg11.3 kg14.1 kg19.8 kg
80 kg8.8 kg11.7 kg14.6 kg20.6 kg
90 kg9 kg12 kg14.9 kg21 kg
100 kg9.1 kg12.1 kg15.1 kg21.2 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Bicepsový zdvih s jednoručkami Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Bicepsový zdvih s jednoručkami, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Bicepsový zdvih s jednoručkami — Muž; logged load in kg (weight_kg is one dumbbell; production strength evaluation doubles it) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5012.02665.55.55.55.555554.54.54.54.54.5
Copper III5018.0298.58.58887.57.57776.56.56.56.5
Silver I5022.231110.510.510109.59.5998.58.58887.5
Silver II5024.63121211.5111110.510109.59.59.5998.58.5
Silver III5027.0413.51312.5121211.5111110.510.510109.59.59.5
Gold I5029.4414.51413.5131312.5121211.511.5111110.510.510
Gold II5031.8415.51514.514.51413.5131312.5121211.511.51111
Gold III5034.241716.51615.51514.5141413.5131312.5121211.5
Titanium I5036.651817.51716.51615.51514.514.51413.513.51312.512.5
Titanium II5042.0520.52019.51918.51817.51716.51615.515.51514.514.5
Titanium III5046.86232221.52120.5201918.518.51817.51716.51616
IRON5051.6725.524.523.52322.5222120.52019.51918.518.51817.5
Copper I600000000000000000
Copper II6013.086.56.56665.55.55.55.555554.54.5
Copper III6019.639.59.5998.58.58887.57.57.5777
Silver I6024.211211.511.51110.510.510109.59.5998.58.58.5
Silver II6026.82131312.51211.511.5111110.510.510109.59.59
Silver III6029.4414.51413.5131312.5121211.511.5111110.510.510
Gold I6032.061615.51514.51413.5131312.512.51211.511.51111
Gold II6034.671716.51615.51514.514.51413.513.51312.512.51212
Gold III6037.2918.517.51716.5161615.51514.5141413.513.51312.5
Titanium I6039.9119.51918.51817.51716.51615.5151514.5141413.5
Titanium II6045.7922.521.52120.52019.51918.51817.51716.5161615.5
Titanium III6051.03252423.5232221.52120.52019.51918.51817.517.5
IRON6056.2627.526.5262524.523.52322.52221.52120.52019.519
Copper I700000000000000000
Copper II7013.92776.56.56665.55.55.55.55555
Copper III7020.8810.5109.59.5998.58.58.5887.57.57.57
Silver I7025.7612.512.51211.511.51110.510.510109.59.5999
Silver II7028.541413.5131312.5121211.5111110.510.5101010
Silver III7031.3315.51514.51413.513.51312.512.51211.511.5111110.5
Gold I7034.1117161615.51514.51413.513.51312.512.5121211.5
Gold II7036.91817.51716.51615.5151514.51413.513.5131312.5
Gold III7039.6819.51918.51817.51716.51615.5151514.5141413.5
Titanium I7042.46212019.51918.51817.51716.5161615.51514.514.5
Titanium II7048.73242322.521.52120.52019.51918.51817.5171716.5
Titanium III7054.326.525.5252423.52322.521.52120.52019.5191918.5
IRON7059.872928.527.526.5262524.52423.522.52221.52120.520
Copper I800000000000000000
Copper II8014.587.5776.56.56.56665.55.55.55.555
Copper III8021.871110.510109.59.5998.58.58.5887.57.5
Silver I8026.9713.51312.5121211.5111110.510.510109.59.59
Silver II8029.8914.514.51413.51312.512.51211.511.5111110.510.510
Silver III8032.811615.51514.514.51413.5131312.512.51211.511.511
Gold I8035.7217.51716.51615.51514.514.51413.513.51312.512.512
Gold II8038.641918.51817.51716.51615.51514.514.51413.513.513
Gold III8041.5520.519.51918.51817.51716.5161615.51514.514.514
Titanium I8044.47222120.52019.51918.51817.51716.5161615.515
Titanium II8051.03252423.5232221.52120.52019.51918.51817.517.5
Titanium III8056.8628272625.524.52423.522.52221.52120.52019.519
IRON8062.730.529.528.5282726.525.52524.5242322.52221.521
Copper I900000000000000000
Copper II9015.17.57.5776.56.56.566665.55.55.55.5
Copper III9022.65111110.510109.59.5998.58.58.5888
Silver I9027.931413.51312.5121211.511.51110.510.51010109.5
Silver II9030.95151514.51413.5131312.5121211.511.5111110.5
Silver III9033.9716.51615.5151514.51413.513.51312.512.5121211.5
Gold I9036.991817.51716.51615.5151514.5141413.5131312.5
Gold II9040.0119.51918.51817.51716.51615.515.51514.5141413.5
Gold III9043.032120.5201918.51817.5171716.51615.515.51514.5
Titanium I9046.0522.5222120.52019.51918.51817.51716.516.51615.5
Titanium II9052.84262524.523.52322.521.52120.52019.51918.518.518
Titanium III9058.8828.528272625.5252423.52322.52221.52120.520
IRON9064.9231.530.530292827.526.5262524.52423.52322.522
Copper I1000000000000000000
Copper II10015.587.57.5776.56.56.566665.55.55.5
Copper III10023.2511.5111110.510109.59.59998.58.588
Silver I10028.681413.513.51312.5121211.511.51110.510.510.51010
Silver II10031.7815.51514.514.51413.5131312.5121211.511.51111
Silver III10034.881716.51615.5151514.51413.513.51312.512.51212
Gold I10037.9818.51817.51716.51615.5151514.5141413.51313
Gold II10041.082019.51918.51817.51716.51615.515.51514.514.514
Gold III10044.1821.52120.519.51918.51817.5171716.51615.515.515
Titanium I10047.282322.521.52120.52019.51918.51817.51716.516.516
Titanium II10054.2626.525.5252423.5232221.52120.52019.51918.518.5
Titanium III10060.4629.528.527.5272625.5252423.52322.52221.52120.5
IRON10066.6632.531.530.529.5292827.526.5262524.52423.52322.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11015.8287.57.57776.56.56.566665.55.5
Copper III11023.7311.511.51110.510.510109.59.5998.58.58.58
Silver I11029.2714.51413.5131312.5121211.5111110.510.51010
Silver II11032.431615.51514.5141413.51312.512.5121211.511.511
Silver III11035.617.51716.51615.51514.514.51413.513.51312.512.512
Gold I11038.761918.51817.51716.51615.5151514.5141413.513
Gold II11041.9220.52019.518.51817.5171716.51615.5151514.514
Gold III11045.092221.520.52019.51918.51817.51716.516.51615.515.5
Titanium I11048.2523.5232221.52120.52019.51918.51817.51716.516.5
Titanium II11055.37272625.524.52423.522.52221.52120.52019.51918.5
Titanium III11061.7302928.527.526.52625.524.52423.52322.52221.521
IRON11068.0333323130.529.528.5282726.5262524.52423.523
Copper I1200000000000000000
Copper II12016.07887.57.57776.56.56.56665.55.5
Copper III12024.11211.5111110.510.510109.59.5998.58.58.5
Silver I12029.7314.5141413.51312.512.51211.511.5111110.510.510
Silver II12032.941615.5151514.51413.513.51312.512.51211.511.511
Silver III12036.1617.51716.51615.515.51514.5141413.5131312.512.5
Gold I12039.3719.518.51817.51716.5161615.51514.514.51413.513.5
Gold II12042.58212019.51918.51817.51716.5161615.5151514.5
Gold III12045.822.521.52120.52019.51918.51817.51716.5161615.5
Titanium I12049.01242322.52221.520.52019.51918.5181817.51716.5
Titanium II12056.2427.526.5262524.523.52322.52221.52120.52019.519
Titanium III12062.6730.529.528.5282726.525.52524.5242322.52221.521
IRON12069.133.532.531.530.5302928.527.5272625.52524.52423.5

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Bicepsový zdvih s jednoručkami: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Bicepsový zdvih s jednoručkami patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Bicepsový zdvih s jednoručkami

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Bicepsový zdvih s jednoručkami – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Bicepsový zdvih s jednoručkami dobrý?

U bicepsových zdvihů bývá problém, že někdo uvádí váhu jedné jednoručky a někdo součet. IronYou používá jeden přesně definovaný způsob zápisu, aby bylo porovnání konzistentní.

Jak se rank pro Bicepsový zdvih s jednoručkami počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Stránka musí používat přesně stejný způsob zápisu jednoruček jako živá kalkulačka. Pokud IronYou zapisuje jednu jednoručku, musí být i veřejné standardy uvedené pro jednu jednoručku.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž podobný rozsah a množství švihu trupem.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Bicepsový zdvih s jednoručkami?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Bicepsový zdvih s jednoručkami