Tlaky na prsním stroji — KALKULAČKA RANKU

Tlaky na prsním stroji: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Tlaky na prsním stroji, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Tlaky na prsním stroji

machine · family_derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: váha na stroji nebo kladce. Veřejná hodnota: váha na stroji / kladce.

Tlaky na prsním stroji – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha na stroji / kladce.

Tlaky na prsním stroji – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg47.5 kg62.9 kg78.3 kg110.4 kg
60 kg52.6 kg69.7 kg86.7 kg122.3 kg
70 kg57.2 kg75.8 kg94.4 kg133.1 kg
80 kg61.4 kg81.4 kg101.3 kg142.8 kg
90 kg65.2 kg86.4 kg107.5 kg151.6 kg
100 kg68.7 kg90.9 kg113.2 kg159.6 kg
110 kg71.7 kg95 kg118.3 kg166.8 kg
120 kg74.5 kg98.7 kg122.9 kg173.3 kg

Tlaky na prsním stroji – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha na stroji / kladce.

Tlaky na prsním stroji – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg22.4 kg29.6 kg36.9 kg52 kg
50 kg29.8 kg39.5 kg49.1 kg69.3 kg
60 kg34.5 kg45.6 kg56.8 kg80.1 kg
70 kg37.4 kg49.5 kg61.6 kg86.8 kg
80 kg39.2 kg51.9 kg64.6 kg91 kg
90 kg40.3 kg53.4 kg66.4 kg93.6 kg
100 kg41 kg54.3 kg67.6 kg95.3 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.
  • Standard IronYou pro stroje a kladky; odpor se může mezi stroji a vybavením lišit.

Praktický cíl

Tlaky na prsním stroji Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Tlaky na prsním stroji, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Tlaky na prsním stroji — Muž; logged load in kg (weight_kg is the logged machine/cable stack load) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5025.672524.523.52322.521.52120.52019.51918.5181817.5
Copper III5038.537.536.535.53433.532.531.530.5302928.5282726.526
Silver I5047.48464543.54241403937.53736353433.532.532
Silver II5052.625149.54846.545.544434240.539.53938373635.5
Silver III5057.755654.553515048.5474644.543.542.541.540.539.539
Gold I5062.88615957.555.55452.5515048.547.546.545444342
Gold II5068.0266646260.558.55755.55452.551.5504947.546.545.5
Gold III5073.1571696765636159.55856.5555452.551.55049
Titanium I5078.287673.571.569.567.565.563.56260.55957.5565553.552.5
Titanium II5089.838784.58279.577.575737169.567.56664.56361.560
Titanium III50100.1979491.588.58683.581.579.577.575.573.5727068.567
IRON50110.37107103.5100.597.5959289.587.58583817977.575.574
Copper I600000000000000000
Copper II6028.4428272625.524.52423.522.52221.52120.52019.519
Copper III6042.6641.540393837363534333231.530.53029.528.5
Silver I6052.615149.54846.545.544434240.539.538.538373635.5
Silver II6058.356.5555351.5504947.546.545444342414039
Silver III6063.99626058.556.55553.5525149.5484746454443
Gold I6069.6767.565.563.561.56058.556.555.55452.55150494846.5
Gold II6075.3673716966.5656361.559.5585755.5545351.550.5
Gold III6081.0578.576747269.568666462.56159.5585755.554.5
Titanium I6086.748481.5797774.572.570.568.56765.563.5626159.558
Titanium II6099.5396.593.590.58885.583817977757371.569.56866.5
Titanium III60110.91107.51041019895.592.5908885.583.581.579.577.57674
IRON60122.28118.5115111.510810510299.59794.59289.587.585.583.582
Copper I700000000000000000
Copper II7030.943029.528.527.5272625.524.52423.52322.52221.521
Copper III7046.42454442.5414039383736353433.532.53231
Silver I7057.2555.55452.55149.54846.545.544.54342414039.538.5
Silver II7063.4361.559.5585654.55351.550.5494846.545.544.543.542.5
Silver III7069.6267.565.563.561.56058.556.5555452.551504947.546.5
Gold I7075.8173.571.569676563.561.56058.55755.554.5535251
Gold II708279.5777572.570.568.566.56563.56260.55957.55655
Gold III7088.1985.58380.5787673.572706866.565636260.559
Titanium I7094.3891.588.58683.581797775737169.567.56664.563
Titanium II70108.310510298.5969390.5888683.581.579.577.5767472.5
Titanium III70120.68117113.5110106.5103.51019895.5939188.586.584.582.580.5
IRON70133.06129125121117.5114.5111108105.5102.510097.595.5939189
Copper I800000000000000000
Copper II8033.2132.531.530.529.528.5282726.5262524.52423.52322.5
Copper III8049.8148.54745.544434240.539.538.537.536.536353433.5
Silver I8061.4459.5585654.55351.5504947.546.54544434241
Silver II8068.0866646260.558.55755.55452.551.5504947.546.545.5
Silver III8074.7272.570.5686664.562.5615957.556.55553.552.55150
Gold I8081.367976.5747270686664.56361.56058.55755.554.5
Gold II808885.58380.57875.573.571.569.56866.564.56361.560.559
Gold III8094.64928986.58481.5797775737169.56866.56563.5
Titanium I80101.2998.59592.589.58784.582.580787674.572.57169.568
Titanium II80116.23112.51091061031009794.59289.587.585.583.581.579.577.5
Titanium III80129.51125.5121.5118114.5111.5108105.5102.510097.5959390.588.586.5
IRON80142.8138.5134130126122.5119116113110107.5104.510210097.595.5
Copper I900000000000000000
Copper II9035.2634.533.532.531.530.529.5292827.526.52625.52524.524
Copper III9052.8851.55048.54745.544.54342414039383736.535.5
Silver I9065.2263.561.559.5585654.55351.550.54948474644.543.5
Silver II9072.28706866646260.55957.55654.5535250.549.548.5
Silver III9079.337774.572.5706866.564.56361.559.558.55755.554.553
Gold I9086.3884817976.574.57270.568.566.56563.56260.55958
Gold II9093.4390.5888582.580.57876747270.568.56765.56462.5
Gold III90100.4897.594.591.58986.58481.579.577.575.5747270.56967
Titanium I90107.53104.5101989592.59087.5858381797775.573.572
Titanium II90123.4119.5116112.5109106103100.597.5959390.588.586.584.582.5
Titanium III90137.5133.5129125.5121.5118115111.5109106103.510198.5969492
IRON90151.6147142.5138134130126.5123120117114111108.5106103.5101.5
Copper I1000000000000000000
Copper II10037.1136353433323130.529.5292827.5272625.525
Copper III10055.665452.55149.54846.545.54443424140393837.5
Silver I10068.6566.564.562.5615957.55654.55351.550.549.5484746
Silver II10076.077471.569.567.565.563.56260.55957.55654.553.55251
Silver III10083.498178.576747270686664.56361.56058.55756
Gold I10090.918885.58380.5787674727068.5676563.56261
Gold II10098.3495.592.589.58784.582807876747270.56967.566
Gold III100105.76102.599.596.593.59188.58683.581.579.577.5767472.571
Titanium I100113.18110106.510310097.594.59289.587.58583817977.575.5
Titanium II100129.88126122118.5115111.5108.5105.510310097.595.593918987
Titanium III100144.72140.5136132128124.5121117.5114.5111.5109106103.51019996.5
IRON100159.56154.5150145.5141137133129.5126123120117114111.5109106.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11038.783836.535.534.533.532.531.5313029.528.52827.526.526
Copper III11058.1756.5555351.55048.547.54645444342414039
Silver I11071.7569.567.565.563.561.56058.55755.55452.551.550.54948
Silver II11079.5777572.570.568.566.564.56361.56058.55755.554.553.5
Silver III11087.2684.58279.5777573716967.565.56462.56159.558.5
Gold I11095.029289.586.58481.579.577.575.573.571.5706866.56563.5
Gold II110102.7799.596.593.59188.58683.581.579.577.575.573.57270.569
Gold III110110.53107104100.5989592.59087.585.583817977.575.574
Titanium I110118.29114.5111108104.5101.5999693.591898784.5838179
Titanium II110135.74131.5127.5123.5120116.5113.5110.5107.5104.510299.597959390.5
Titanium III110151.25146.5142138133.5130126.5123119.5116.5113.5111108.5106103.5101
IRON110166.76161.5156.5152147.5143139135.5132128.5125.5122.5119.5116.5114111.5
Copper I1200000000000000000
Copper II12040.339383736353433323130.529.52928.527.527
Copper III12060.4458.5575553.55250.549.54846.545.544.543.542.541.540.5
Silver I12074.5572.57068666462.560.55957.5565553.552.55150
Silver II12082.618077.575.57371696765.5646260.559.55856.555.5
Silver III12090.67888582.58078767472706866.56563.56260.5
Gold I12098.7296939087.58582.580.5787674.572.5716967.566
Gold II120106.78103.5100.597.594.592898784.582.580.578.576.5757371.5
Gold III120114.84111.5108104.5101.598.59693.59188.586.584.582.580.578.577
Titanium I120122.9119115.5112108.5105.5102.510097.59592.59088868482
Titanium II120141.03136.5132.5128.5124.5121118114.5111.5108.5106103.510198.596.594.5
Titanium III120157.15152.5147.5143139135131127.5124.5121118115112.5110107.5105
IRON120173.27168162.5158153149144.5140.5137133.5130127124121118.5116

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Tlaky na prsním stroji: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Tlaky na prsním stroji patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Tlaky na prsním stroji

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Tlaky na prsním stroji – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Tlaky na prsním stroji dobrý?

Dva prsní stroje se stejným číslem na zásobníku nemusí mít stejný odpor. Rank proto ber jako standardizovaný bod v IronYou a vlastní progres porovnávej hlavně na stejném stroji.

Jak se rank pro Tlaky na prsním stroji počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Zapsaná váha je hodnota používaná živou kalkulačkou pro daný stroj. Veřejné standardy nejsou tvrzením, že všechny stroje vytvářejí stejný odpor.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Nejčistší dlouhodobé srovnání je na stejném stroji a se stejným nastavením sedadla.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Tlaky na prsním stroji?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Tlaky na prsním stroji