Tlaky s jednoručkami na rovné lavici — KALKULAČKA RANKU

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Tlaky s jednoručkami na rovné lavici, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici

dumbbell · family_derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: váha jedné jednoručky. Veřejná hodnota: váha jedné jednoručky.

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg23.7 kg31.4 kg39.1 kg55.2 kg
60 kg26.3 kg34.8 kg43.4 kg61.1 kg
70 kg28.6 kg37.9 kg47.2 kg66.5 kg
80 kg30.7 kg40.7 kg50.6 kg71.4 kg
90 kg32.6 kg43.2 kg53.8 kg75.8 kg
100 kg34.3 kg45.5 kg56.6 kg79.8 kg
110 kg35.9 kg47.5 kg59.1 kg83.4 kg
120 kg37.3 kg49.4 kg61.5 kg86.6 kg

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg11.5 kg15.2 kg18.9 kg26.6 kg
50 kg15.3 kg20.2 kg25.2 kg35.5 kg
60 kg17.7 kg23.4 kg29.1 kg41 kg
70 kg19.1 kg25.4 kg31.6 kg44.5 kg
80 kg20.1 kg26.6 kg33.1 kg46.6 kg
90 kg20.6 kg27.3 kg34 kg48 kg
100 kg21 kg27.8 kg34.6 kg48.8 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Tlaky s jednoručkami na rovné lavici, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici — Muž; logged load in kg (weight_kg is one dumbbell; production strength evaluation doubles it) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5025.6712.512.51211.511.51110.510.510109.59.5999
Copper III5038.51918.518171716.51615.51514.514.51413.513.513
Silver I5047.482322.5222120.52019.51918.51817.5171716.516
Silver II5052.6225.5252423.5232221.52120.52019.51918.51818
Silver III5057.752827.526.525.52524.523.52322.52221.52120.52019.5
Gold I5062.8830.529.529282726.525.52524.52423.522.52221.521
Gold II5068.0233323130.529.528.5282726.5262524.52423.523
Gold III5073.1535.534.533.532.531.530.5302928.527.52726.5262524.5
Titanium I5078.28383736353433323130.529.5292827.52726.5
Titanium II5089.8343.542.541403937.536.535.535343332.531.53130
Titanium III50100.148.5474644.543424140393837363534.533.5
IRON50110.3753.55250.54947.546454442.541.540.539.5393837
Copper I600000000000000000
Copper II6028.441413.5131312.5121211.5111110.510.510109.5
Copper III6042.66212019.51918.51817.51716.5161615.5151514.5
Silver I6052.6125.5252423.5232221.52120.52019.51918.51818
Silver II6058.328.527.526.5262524.52423.522.52221.52120.52019.5
Silver III6063.99313029.528.527.5272625.5252423.52322.52221.5
Gold I6069.67343332313029.528.5282726.525.52524.52423.5
Gold II6075.3636.535.534.533.532.531.531302928.5282726.52625.5
Gold III6081.0539.53837363534333231.530.5302928.52827.5
Titanium I6086.74424139.538.537.536.535.534.533.533323130.53029
Titanium II6099.5348.54745.5444341.540.539.538.537.536.536353433.5
Titanium III60110.91545250.5494846.5454443424140393837
IRON60122.2859.557.5565452.5515048.547.5464544434241
Copper I700000000000000000
Copper II7030.94151514.51413.5131312.5121211.511.5111110.5
Copper III7046.4222.52221.520.52019.51918.51817.5171716.51615.5
Silver I7057.25282726.525.5252423.52322.521.52120.5202019.5
Silver II7063.433130292827.526.52625.524.52423.52322.52221.5
Silver III7069.62343332313029.528.527.52726.525.52524.52423.5
Gold I7075.81373634.533.532.532313029.528.52827.526.52625.5
Gold II70824038.537.536.535.534.533.532.5323130.529.5292827.5
Gold III7088.194341.540.539383736353433.532.531.53130.529.5
Titanium I7094.384644.5434240.539.538.537.536.535.535343332.531.5
Titanium II70108.352.55149.54846.545.5444342414039383736.5
Titanium III70120.6858.5575553.55250.5494846.545.544.543.542.541.540.5
IRON70133.0664.562.560.55957.555.5545351.550494846.545.544.5
Copper I800000000000000000
Copper II8033.2116.51615.51514.51413.513.51312.512.5121211.511.5
Copper III8049.8124.523.5232221.52120.52019.51918.51817.51717
Silver I8061.4430292827.526.5262524.52423.522.52221.52120.5
Silver II8068.0833323130.529.528.5282726.5262524.52423.523
Silver III8074.7236.535.5343332.531.530.529.52928.527.52726.525.525
Gold I8081.3639.538.5373635343332.531.5313029.528.52827.5
Gold II80884341.540.539383736353433.532.531.53130.529.5
Gold III8094.644644.543.5424139.538.537.536.535.5353433.532.532
Titanium I80101.2949.547.546.54543.542.541.540393837.536.535.53534
Titanium II80116.2356.554.55351.55048.547.54645444342414039
Titanium III80129.5163615957.556545351.5504947.546.545.544.543.5
IRON80142.869.567656361.559.55856.5555452.551504948
Copper I900000000000000000
Copper II9035.2617.51716.51615.51514.5141413.5131312.512.512
Copper III9052.88262524.523.52322.521.52120.52019.51918.518.518
Silver I9065.22323130292827.526.52625.524.52423.52322.522
Silver II9072.28353433323130.529.5292827.526.52625.52524.5
Silver III9079.3338.537.536.5353433.532.531.5313029.528.52827.526.5
Gold I9086.384240.539.538.537.53635.534.533.532.5323130.529.529
Gold II9093.4345.54442.541.540.53938373635.534.533.5333231.5
Gold III90100.484947.54644.543.54241403938373635.534.533.5
Titanium I90107.5352.550.54947.546.5454442.541.540.539.538.5383736
Titanium II90123.4605856.554.55351.550.54947.546.545.544.543.542.541.5
Titanium III90137.56764.563615957.55654.5535250.549.5484746
IRON90151.673.571.569676563.561.56058.55755.554.5535251
Copper I1000000000000000000
Copper II10037.111817.51716.51615.515.51514.5141413.5131312.5
Copper III10055.662726.525.5252423.5232221.52120.52019.51919
Silver I10068.6533.532.531.530.529.5292827.526.52625.5252423.523
Silver II10076.073736353433323130.529.5292827.5272625.5
Silver III10083.4940.539.538373635343332.531.5313029.528.528
Gold I10090.91444341.540.5393837363534.533.532.5323130.5
Gold II10098.344846.54543.542.541403938373635.534.53433
Gold III100105.7651.55048.54745.544.54342414039383736.535.5
Titanium I100113.185553.551.5504947.546454442.541.540.539.53938
Titanium II100129.88636159.557.55654.55351.550494846.545.544.543.5
Titanium III100144.7270.568666462.560.55957.55654.5535250.549.548.5
IRON100159.5677.5757370.568.566.5656361.56058.5575654.553.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11038.781918.51817.51716.51615.5151514.5141413.513
Copper III11058.1728.527.526.5262524.5242322.52221.52120.52019.5
Silver I11071.7535343332313029.528.5282726.52625.524.524
Silver II11079.538.537.536.535.534.533.532.531.5313029.528.52827.527
Silver III11087.2642.5414038.537.536.535.534.534333231.530.53029.5
Gold I11095.02464543.542414039383736353433.532.532
Gold II110102.775048.54745.544.5434241403938373635.534.5
Gold III110110.5353.55250.54947.546.545444341.540.539.5393837
Titanium I110118.2957.555.55452.55149.5484745.544.543.542.541.540.539.5
Titanium II110135.746664626058.55755.55452.5515048.547.546.545.5
Titanium III110151.2573.57169676563.561.56058.55755.554.5535250.5
IRON110166.768178.5767471.569.5686664.56361.56058.55756
Copper I1200000000000000000
Copper II12040.319.51918.51817.51716.51615.515.51514.514.51413.5
Copper III12060.4429.528.527.5272625.5252423.52322.52221.52120.5
Silver I12074.5536.53534333231.530.529.5292827.52726.525.525
Silver II12082.6140393836.535.534.533.533323130.5302928.528
Silver III12090.674442.541.54039383736353433.532.5323130.5
Gold I12098.724846.5454442.541.540.5393837.536.535.534.53433
Gold II120106.785250.54947.54644.543.542.541.540.539.538.537.536.536
Gold III120114.84565452.55149.5484745.544.543.542.541.540.539.538.5
Titanium I120122.959.5585654.55351.5504947.546.54544434241
Titanium II120141.0368.566.564.562.560.55957.55654.5535250.549.548.547.5
Titanium III120157.1576.57471.569.567.565.56462.560.55957.556.5555452.5
IRON120173.278481.57976.574.572.570.568.5676563.56260.559.558

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Tlaky s jednoručkami na rovné lavici patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Tlaky s jednoručkami na rovné lavici

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Tlaky s jednoručkami na rovné lavici – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Tlaky s jednoručkami na rovné lavici dobrý?

U tlaků s jednoručkami musí být jasné, zda číslo znamená jednu jednoručku nebo součet. IronYou používá jednotný produkční způsob zápisu a podle něj počítá rank.

Jak se rank pro Tlaky s jednoručkami na rovné lavici počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Stránka musí používat přesně stejný způsob zápisu jednoruček jako živá kalkulačka. Pokud IronYou zapisuje jednu jednoručku, musí být i veřejné standardy uvedené pro jednu jednoručku.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž podobný rozsah pohybu a dráhu jednoruček.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Tlaky s jednoručkami na rovné lavici?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Tlaky s jednoručkami na rovné lavici