Tlaky s jednoručkami nad hlavu — KALKULAČKA RANKU

Tlak nad hlavu s jednoručkami: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Tlak nad hlavu s jednoručkami, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Tlaky s jednoručkami nad hlavu

dumbbell · family_derived_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: váha jedné jednoručky. Veřejná hodnota: váha jedné jednoručky.

Tlaky s jednoručkami nad hlavu – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Tlaky s jednoručkami nad hlavu – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg16.2 kg21.5 kg26.7 kg37.7 kg
60 kg17.9 kg23.8 kg29.6 kg41.7 kg
70 kg19.5 kg25.9 kg32.2 kg45.4 kg
80 kg21 kg27.8 kg34.6 kg48.7 kg
90 kg22.3 kg29.5 kg36.7 kg51.7 kg
100 kg23.4 kg31 kg38.6 kg54.4 kg
110 kg24.5 kg32.4 kg40.4 kg56.9 kg
120 kg25.4 kg33.7 kg41.9 kg59.1 kg

Tlaky s jednoručkami nad hlavu – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako váha jedné jednoručky.

Tlaky s jednoručkami nad hlavu – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg7.7 kg10.2 kg12.7 kg17.9 kg
50 kg10.2 kg13.6 kg16.9 kg23.8 kg
60 kg11.8 kg15.7 kg19.5 kg27.5 kg
70 kg12.8 kg17 kg21.2 kg29.8 kg
80 kg13.5 kg17.8 kg22.2 kg31.3 kg
90 kg13.8 kg18.3 kg22.8 kg32.2 kg
100 kg14.1 kg18.7 kg23.2 kg32.7 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Tlaky s jednoručkami nad hlavu Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Tlaky s jednoručkami nad hlavu, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Tlaky s jednoručkami nad hlavu — Muž; logged load in kg (weight_kg is one dumbbell; production strength evaluation doubles it) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5017.518.58.58887.57.57776.56.56.566
Copper III5026.271312.5121211.5111110.510.510109.59.599
Silver I5032.41615.51514.5141413.51312.512.5121211.511.511
Silver II5035.917.51716.51615.5151514.51413.513.5131312.512
Silver III5039.4119.518.51817.51716.5161615.51514.514.51413.513.5
Gold I5042.912120.5201918.51817.5171716.51615.5151514.5
Gold II5046.4122.52221.520.52019.51918.51817.5171716.51615.5
Gold III5049.9124.523.52322.521.52120.52019.51918.51817.517.517
Titanium I5053.422625.524.5242322.52221.52120.52019.51918.518
Titanium II5061.330292827.526.5262524.5242322.52221.52120.5
Titanium III5068.333.532.531.530.529.528.5282726.5262524.52423.523
IRON5075.3136.535.534.533.532.531.531302928.5282726.52625.5
Copper I600000000000000000
Copper II6019.49.59.5998.58.5887.57.57.57776.5
Copper III6029.1114.51413.51312.512.51211.511.5111110.510.51010
Silver I6035.917.51716.51615.5151514.51413.513.5131312.512
Silver II6039.7819.51918.51817.51716.51615.5151514.5141413.5
Silver III6043.6621.520.52019.51918.51817.51716.5161615.51515
Gold I6047.5423.522.5222120.52019.51918.51817.5171716.516
Gold II6051.422524.523.52322.521.52120.52019.51918.5181817.5
Gold III6055.3272625.524.52423.522.52221.52120.52019.51918.5
Titanium I6059.1829282726.525.5252423.52322.52221.52120.520
Titanium II6067.923332313029.528.5282726.525.52524.52423.523
Titanium III6075.683735.534.533.532.532313029.528.52827.526.52625.5
IRON6083.4440.539.538373635343332.531.5313029.528.528
Copper I700000000000000000
Copper II7021.1110.510109.59.5998.58.58887.57.57.5
Copper III7031.6715.51514.5141413.5131312.5121211.511.51111
Silver I7039.061918.51817.51716.51615.515.51514.5141413.513.5
Silver II7043.282120.52019.51918.51817.51716.51615.515.51514.5
Silver III7047.512322.5222120.52019.51918.51817.5171716.516
Gold I7051.7325.524.5242322.5222120.52019.51918.518.51817.5
Gold II7055.9527.526.525.5252423.52322.5222120.5202019.519
Gold III7060.1829.528.527.5272625.524.52423.52322.521.5212120.5
Titanium I7064.431.530.529.528.5282726.525.52524.5242322.52221.5
Titanium II7073.93635343332313029.528.52827.526.52625.525
Titanium III7082.35403937.536.535.534.533.533323130.529.52928.527.5
IRON7090.79444341.540.5393837363534.533.532.5323130.5
Copper I800000000000000000
Copper II8022.66111110.510109.59.5998.58.58.5888
Copper III8033.9916.51615.5151514.51413.513.51312.512.5121211.5
Silver I8041.9220.52019.518.51817.5171716.51615.5151514.514
Silver II8046.4522.52221.520.52019.51918.51817.5171716.51615.5
Silver III8050.98252423.522.52221.52120.52019.51918.51817.517
Gold I8055.522726.525.524.52423.5232221.52120.52019.51919
Gold II8060.0529.528.527.526.52625.524.52423.5232221.52120.520.5
Gold III8064.5831.530.529.528.5282726.525.52524.52423.52322.522
Titanium I8069.1133.532.531.530.5302928.527.5272625.52524.52423.5
Titanium II8079.3138.537.536.5353433.532.531.5313029.528.52827.526.5
Titanium III8088.374341.540.539383736353433.532.5323130.529.5
IRON8097.4447.54644.54342414038.537.53736353433.532.5
Copper I900000000000000000
Copper II9024.061211.5111110.510.5109.59.59.5998.58.58.5
Copper III9036.0917.51716.51615.515.51514.5141413.5131312.512.5
Silver I9044.51222120.52019.51918.51817.51716.5161615.515
Silver II9049.322423.522.52221.5212019.51918.518.51817.51716.5
Silver III9054.1326.525.5252423.5232221.52120.52019.51918.518.5
Gold I9058.9429282726.525.5252423.52322.52221.52120.520
Gold II9063.7531302928.527.5272625.5252423.52322.52221.5
Gold III9068.5633.532.531.530.529.5292827.526.52625.524.52423.523
Titanium I9073.383634.533.532.531.531302928.5282726.52625.524.5
Titanium II9084.24139.538.537.536.535.534.533.532.5323130.529.52928.5
Titanium III9093.8245.5444341.540.539.538.537.536.535.534.534333231.5
IRON90103.4550.548.547.54644.543.542414039383736.535.534.5
Copper I1000000000000000000
Copper II10025.3212.5121211.5111110.510109.59.59.5998.5
Copper III10037.9818.51817.51716.51615.5151514.5141413.51313
Silver I10046.84232221.52120.5201918.518.51817.51716.51616
Silver II10051.9125.524.5242322.52221.520.52019.5191918.51817.5
Silver III10056.9728272625.524.52423.522.52221.52120.52019.519
Gold I10062.0430.529.528.527.5272625.524.52423.52322.52221.521
Gold II10067.132.531.53130292827.526.52625.5252423.52322.5
Gold III10072.16353433323130.529.528.52827.526.52625.52524.5
Titanium I10077.2337.536.535.534.533.532.531.530.5302928.5282726.526
Titanium II10088.62434240.539.53837363534.533.532.5323130.530
Titanium III10098.754846.5454442.541.540.5393837.536.535.534.53433
IRON100108.885351.549.548.54745.544.543424140393837.536.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11026.461312.512.51211.511.51110.510.510109.59.59.59
Copper III11039.6919.51918.51817.51716.51615.5151514.5141413.5
Silver I11048.96242322.5222120.52019.51918.51817.517.51716.5
Silver II11054.2526.525.5252423.5232221.52120.52019.51918.518.5
Silver III11059.54292827.526.5262524.5242322.52221.52120.520
Gold I11064.8331.530.529.5292827.526.5262524.52423.52322.522
Gold II11070.133433323130.529.528.5282726.52625.524.52423.5
Gold III11075.4236.535.534.533.532.531.5313029.528.5282726.52625.5
Titanium I11080.7139.53837363534333231.530.5302928.52827
Titanium II11092.624543.542.5414039383736353433.532.53231
Titanium III110103.215048.5474644.543.542414039383736.535.534.5
IRON110113.7955.553.55250.54947.546.54544434241403938
Copper I1200000000000000000
Copper II12027.513.51312.512.51211.511.5111110.510.510109.59.5
Copper III12041.242019.51918.51817.51716.51615.515.51514.514.514
Silver I12050.87252423.522.52221.52120.52019.51918.51817.517
Silver II12056.3727.526.5262524.523.52322.52221.52120.52019.519
Silver III12061.87302928.527.5272625.524.52423.52322.52221.521
Gold I12067.36333231302928.527.5272625.52524.523.52322.5
Gold II12072.8635.534.533.532.531.530.5302928.527.52726.525.52524.5
Gold III12078.36383736353433323130.529.5292827.52726.5
Titanium I12083.864139.538.53736353433.532.531.5313029.52928
Titanium II12096.244745.54442.541.540.539.53837.536.535.534.5343332.5
Titanium III120107.235250.54947.5464543.542.541.540.539.538.537.53736
IRON120118.2357.555.55452.55149.5484745.544.543.542.541.540.539.5

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Tlak nad hlavu s jednoručkami: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Tlak nad hlavu s jednoručkami patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Tlak nad hlavu s jednoručkami

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Tlak nad hlavu s jednoručkami – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Tlak nad hlavu s jednoručkami dobrý?

Tlak s jednoručkami nad hlavu se liší stabilitou i způsobem zapisování zátěže od velké činky. Proto má v IronYou vlastní standardy.

Jak se rank pro Tlak nad hlavu s jednoručkami počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Stránka musí používat přesně stejný způsob zápisu jednoruček jako živá kalkulačka. Pokud IronYou zapisuje jednu jednoručku, musí být i veřejné standardy uvedené pro jednu jednoručku.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Drž podobný sklon opěradla a rozsah pohybu.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Tlak nad hlavu s jednoručkami?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Tlak nad hlavu s jednoručkami