Bench press s velkou činkou — KALKULAČKA RANKU

Bench press s velkou činkou: silové standardy a kalkulačka ranku

Spočítej si IronYou rank pro Bench press s velkou činkou, porovnej všech 13 silových úrovní podle tělesné hmotnosti a pohlaví a zjisti, co potřebuješ pro další rank.

KROK 2 ZE 3

TVŮJ CVIK

Bench press s velkou činkou

barbell · empirical_strength

Zadej svou nejlepší sérii.

Použij čistou nedávnou sérii, kterou bys opravdu započítal. O zbytek výpočtu se postará IronYou.

kg
opak.
Pro silové cviky použij 1–15 opakování.
kg

První rank zdarma. Bez e-mailu.

SYSTÉM RANKŮ IRONYOU

Silové standardy

Veřejné referenční hodnoty z produkčního systému ranků IronYou.

IronYou má 13 silových ranků: Copper I–III → Silver I–III → Gold I–III → Titanium I–III → IRON. IRON je nejvyšší rank IronYou. Tabulky níže ukazují odhadované 1RM potřebné pro dosažení Silver I, Gold I, Titanium I a IRON. Standardy se liší podle pohlaví a tělesné hmotnosti.

Zapisovaná váha: celková váha činky. Veřejná hodnota: celková váha činky.

Bench press s velkou činkou – silové standardy Muži

Muži

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Bench press s velkou činkou – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Muži).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
50 kg55.9 kg74 kg92.1 kg129.8 kg
60 kg61.9 kg82 kg102 kg143.9 kg
70 kg67.3 kg89.2 kg111 kg156.5 kg
80 kg72.3 kg95.7 kg119.2 kg168 kg
90 kg76.7 kg101.6 kg126.5 kg178.4 kg
100 kg80.8 kg107 kg133.2 kg187.7 kg
110 kg84.4 kg111.8 kg139.2 kg196.2 kg
120 kg87.7 kg116.1 kg144.6 kg203.8 kg

Bench press s velkou činkou – silové standardy Ženy

Ženy

Veřejné odhadované hranice 1RM podle tělesné hmotnosti. Hodnota se zapisuje jako celková váha činky.

Bench press s velkou činkou – odhadované 1RM silové standardy podle tělesné hmotnosti a ranku IronYou (Ženy).
Tělesná hmotnost (kg)Silver IGold ITitanium IIRON
40 kg27.9 kg37 kg46.1 kg65 kg
50 kg37.3 kg49.3 kg61.4 kg86.6 kg
60 kg43.1 kg57 kg71 kg100.1 kg
70 kg46.7 kg61.8 kg77 kg108.5 kg
80 kg48.9 kg64.8 kg80.7 kg113.8 kg
90 kg50.4 kg66.7 kg83 kg117 kg
100 kg51.2 kg67.9 kg84.5 kg119.1 kg
  • Hodnoty představují odhadované hranice 1RM potřebné pro dosažení uvedeného hlavního ranku IronYou.
  • Standardy vycházejí z produkčního modelu IronYou Rank V1.

Praktický cíl

Bench press s velkou činkou Cíle pro rank

Zvol svou tělesnou hmotnost, pohlaví a počet opakování a zobraz si výkon potřebný pro každý rank IronYou.

Hodnoty ukazují váhu Bench press s velkou činkou, kterou je třeba zapsat pro dosažení každého ranku IronYou při zvolené tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování.

Bench press s velkou činkou — Muž; logged load in kg (weight_kg is the total barbell load) at each bodyweight and repetition count
RankTělesná hmotnost (kg)Odhadované 1RM (kg)123456789101112131415
Copper I500000000000000000
Copper II5030.229.528.527.5272625.524.52423.52322.52221.52120.5
Copper III5045.294442.541.54039383736353433.532.5323130.5
Silver I5055.8654.552.55149.5484745.544.5434241403938.537.5
Silver II5061.96058.556.55553.55250.5494846.545.544.543.542.541.5
Silver III5067.946664626058.55755.55452.551504947.546.545.5
Gold I5073.987269.567.565.563.5626058.55755.554.5535250.549.5
Gold II5080.0277.575.5737169676563.56260.55957.5565553.5
Gold III5086.0683.58178.5767472706866.5656361.560.55957.5
Titanium I5092.189.586.58481.5797775737169.567.56664.56361.5
Titanium II50105.69102.599.596.593.59188.58683.581.579.577.575.57472.570.5
Titanium III50117.77114110.5107.510410198.595.5939188.586.584.582.580.579
IRON50129.84126122118.5115111.5108.5105.510310097.595.593918987
Copper I600000000000000000
Copper II6033.4632.531.530.530292827.526.52625.524.52423.52322.5
Copper III6050.184947.54644.543.54241403938373635.534.533.5
Silver I6061.896058.556.55553.55250.5494846.545.544.543.542.541.5
Silver II6068.5966.564.562.5615957.55654.55351.550.549484746
Silver III6075.28737168.566.5656361.559.55856.555.5545351.550.5
Gold I6081.9779.5777572.570.568.566.56563.561.5605957.55655
Gold II6088.668683.58178.57674727068.566.56563.56260.559.5
Gold III6095.3592.589.58784.58279.577.575.573.5727068.56765.564
Titanium I60102.0499969390.587.585.5838178.577757371.57068.5
Titanium II60117.1113.5110106.5103.5100.5989592.590.5888684828078.5
Titanium III60130.48126.5122.5119115.5112109106103.5100.59895.593.591.58987
IRON60143.86139.5135131127123.5120117114111108105.5103100.598.596
Copper I700000000000000000
Copper II7036.435.534.533.532.531.530.5302928.527.52726.525.52524.5
Copper III7054.615351.55048.5474644.543.542.5414039.538.537.536.5
Silver I7067.3565.563.561.559.55856.55553.5525149.548.5474645
Silver II7074.6372.57068666462.5615957.5565553.552.55150
Silver III7081.9179.57774.572.570.568.566.56563.561.5605957.55655
Gold I7089.1986.58481.57976.574.572.570.5696765.56462.56159.5
Gold II7096.4793.590.58885.58380.578.576.574.572.5716967.56664.5
Gold III70103.75100.597.594.5928986.584.58280787674.572.57169.5
Titanium I70111.03107.5104.51019895.59390.58885.583.581.579.577.57674.5
Titanium II70127.41123.5119.5116112.5109.5106.5103.510198.59693.591.5898785
Titanium III70141.98137.5133.5129.5125.5122118.5115.5112.5109.5106.5104101.599.59795
IRON70156.54151.5147142.5138.5134.5130.5127124120.5117.5115112109.5107104.5
Copper I800000000000000000
Copper II8039.0738373634.533.533323130.529.5292827.52726.5
Copper III8058.6575553.55250.5494846.545.5444342414039.5
Silver I8072.28706866646260.55957.55654.5535250.549.548.5
Silver II8080.097875.5737169676563.56260.55957.5565553.5
Silver III8087.9185.582.5807875.573.571.569.5686664.56361.56059
Gold I8095.72939087.584.582.5807876747270.568.56765.564
Gold II80103.53100.597.594.591.58986.584828078767472.57169.5
Gold III80111.35108104.5101.598.595.59390.588868481.580787674.5
Titanium I80119.16115.5112108.5105.5102.599.59794.59289.587.585.583.581.579.5
Titanium II80136.74132.5128.5124.5121117.5114111108105.5103100.59895.593.591.5
Titanium III80152.37147.5143139134.5131127124120.5117.5114.5111.5109106.5104102
IRON80168163157.5153148.5144140136.5133129.5126123120117.5115112
Copper I900000000000000000
Copper II9041.4840.5393837363534333231.530.5302928.528
Copper III9062.2260.558.5575553.55250.549.548474644.543.542.541.5
Silver I9076.7374.5727068666462.56159.55856.5555452.551.5
Silver II9085.0382.58077.575.573716967.565.56462.56159.55857
Silver III9093.3390.587.58582.580787674727068.56765.56462.5
Gold I90101.6298.595.592.59087.58582.580.578.576.574.5737169.568
Gold II90109.92106.5103.51009794.59289.5878582.580.579777573.5
Gold III90118.21114.5111107.5104.5101.5999693.5918986.584.582.58179
Titanium I90126.51122.5119115.5112108.5105.510310097.5959390.588.586.584.5
Titanium II90145.17140.5136.5132128.5124.5121118115112109106.5104101.59997
Titanium III90161.77157152147.5143139135131.5128124.5121.5118.5116113110.5108
IRON90178.36173167.5162.5157.5153149145141137.5134131127.5124.5122119
Copper I1000000000000000000
Copper II10043.6642.541403937.536.535.534.534333231.530.53029.5
Copper III10065.4863.561.5605856.55553.55250.549.54847464544
Silver I10080.7678.57673.571.569.567.565.56462.56159.55856.555.554
Silver II10089.5878481.579777573716967.565.56462.561.560
Silver III10098.2395.592.589.58784.582807876747270.5696765.5
Gold I100106.96104100.597.594.59289.58784.582.580.578.576.5757371.5
Gold II100115.69112108.5105.5102.599.596.59491.589878583817977.5
Gold III100124.42120.5117113.511010710410198.59693.591.589878583
Titanium I100133.15129125121.5117.5114.5111108105.5102.510097.595.5939189
Titanium II100152.8148143.5139135131127.5124121118115112109.5107104.5102
Titanium III100170.26165160155150.5146142138.5134.5131128125122119116.5114
IRON100187.72182176171166161156.5152.5148.5144.5141137.5134.5131128125.5
Copper I1100000000000000000
Copper II11045.6344.54341.540.539.538.53736.535.534.533.5333231.530.5
Copper III11068.4466.564.562.560.55957.555.554.55351.550.549484746
Silver I11084.418279.57774.572.570.568.5676563.56260.5595856.5
Silver II11093.53918885.58380.57876747270.568.56765.56462.5
Silver III110102.6699.596.593.591888683.581.5797775.573.5727068.5
Gold I110111.78108.5105102999693.59188.5868482807876.575
Gold II110120.91117.5113.511010710410198.595.593.59188.586.584.582.581
Gold III110130.03126122118.5115111.5108.5105.5103100.59895.593918987
Titanium I110139.16135130.5127123119.5116113110107.5104.510299.597.59593
Titanium II110159.69155150145.5141137133.5129.5126.5123120117114.5111.5109106.5
Titanium III110177.94172.5167162157.5153148.5144.5140.5137133.5130.5127.5124.5121.5119
IRON110196.19190184178.5173.5168.5163.5159.5155151147.5144140.5137134131
Copper I1200000000000000000
Copper II12047.414644.543.542414038.537.536.536353433.532.532
Copper III12071.11696765636159.55856.55553.552.5515048.547.5
Silver I12087.78582.58077.575.573.571.569.567.56664.56361.56058.5
Silver II12097.1894.591.588.58683.5817977757371.569.56866.565
Silver III120106.67103.51009794.591.58986.584.582.58078.576.574.57371.5
Gold I120116.15112.5109106102.51009794.59289.587.5858381.579.577.5
Gold II120125.63122118114.511110810510299.59794.59290888684
Gold III120135.11131127123119.5116113110107104101.5999794.592.590.5
Titanium I120144.59140136131.5128124120.5117.5114.5111.5108.5106103.51019996.5
Titanium II120165.92161156151146.5142.5138.5135131128124.5121.5119116113.5111
Titanium III120184.89179173.5168.5163.5158.5154.5150146142.5139135.5132.5129126.5123.5
IRON120203.85197.5191.5185.5180175170165.5161157153149.5146142.5139136

Cíle používají stejný produkční rank a e1RM model jako kalkulačka. Praktické váhy se zaokrouhlují nahoru podle kroku modelu.

Bench press s velkou činkou: silové standardy a kalkulačka ranku

Zjisti, kam výkon v Bench press s velkou činkou patří v žebříčku IronYou. Zadej nedávnou kvalifikovanou sérii, zobraz si aktuální rank a porovnej ho s detailními standardy pro tento cvik.

IronYou ranky jsou vlastní výkonnostní standardy IronYou. Nejde o populační percentily, pokud to stránka výslovně netvrdí.

Spočítej si rank pro Bench press s velkou činkou

Použij kalkulačku nahoře a zadej přesně ty údaje, které IronYou pro tento cvik vyžaduje. Výsledek má ukázat aktuální rank a tam, kde to živý model podporuje, také silové skóre, další rank a cílovou hodnotu.

Bench press s velkou činkou – silové standardy IronYou

Ranková škála a metodika standardů

IronYou používá 13 ranků:

Copper I → Copper II → Copper III → Silver I → Silver II → Silver III → Gold I → Gold II → Gold III → Titanium I → Titanium II → Titanium III → IRON

Detailní tabulka na stránce musí vycházet ze stejného aktuálního rank modelu jako kalkulačka.

Jaký výkon je u Bench press s velkou činkou dobrý?

Dobrý výkon na bench pressu závisí na tělesné hmotnosti, pohlaví a počtu opakování, která zvládneš čistě. Jedno univerzální číslo proto nestačí. IronYou posoudí sérii v kontextu a zařadí ji do 13stupňového žebříčku od Copper I po IRON.

Jak se rank pro Bench press s velkou činkou počítá?

IronYou použije aktuální produkční model pro tento cvik a kvalifikovanou sérii převede na hodnotu, podle které ji zařadí do 13 ranků.

Zapsaná váha znamená celkovou hmotnost velké činky. Pokud se veřejné standardy zobrazují jako odhadované 1RM, jde o srovnávací metriku — nemusíš testovat skutečné maximum na jedno opakování.

Co znamenají hodnoty v tabulce?

Každá hodnota musí být označená přesnou metrikou živého rank modelu — například odhadované 1RM, zapsaná váha, počet opakování, čas, dopomoc nebo jiná produkční veličina. Číslo nesmí být na stránce bez vysvětlení, co přesně znamená.

Který rank už je silný?

IronYou nepoužívá jednu univerzální hranici „silný / slabý“. Místo toho ukazuje postup přes 13 úrovní. Silver, Gold a Titanium mají po třech stupních a nad Titanium III je IRON.

Kompletní vysvětlení systému najdeš na stránce IronYou Strength Ranks.

Kolik potřebuju na další rank?

Zadej svůj aktuální výkon do kalkulačky. Pokud produkční model pro tento cvik podporuje next-rank target, IronYou má ukázat další potřebnou výkonnostní hranici přímo z živého rank enginu.

Jde o cíl pro další rank, ne automaticky o personalizované doporučení pro další pracovní sérii.

Poznámka k porovnávání výkonu

Porovnávej série se stejným nebo velmi podobným rozsahem pohybu, dotykovým bodem a technikou.

Související rank kalkulačky

Chceš zlepšit techniku Bench press s velkou činkou?

Tahle stránka je zaměřená na výkon, rank a silové standardy. Pro techniku, zapojené svaly, časté chyby a varianty použij samostatný návod na cvik.

Otevřít návod na Bench press s velkou činkou